Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a tanulásra?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok leülni és tanulni, pedig nem vagyok "hülye" csak egyszerűen nem tudok olyat megtanulni ami nem érdekel. Pedig most muszáj lenne tanulnom mert idén érettségizem és németből eléggé pocsékul állok.


Ötletek?



2018. dec. 27. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj járkálás közben. Nem vicc.
2018. dec. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
56%

Egyszerű!


Hol akarsz lenni 10 év múlva?


Itt, velük: [link]


Vagy itt, velük: [link]

2018. dec. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

További lehetőségek, ha nem tanulsz:

[link]

[link]

[link]

2018. dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze nem azért vagyunk itt, hogy egymást minősítgessük, de amit 1. mond, az úgy hülyeség, ahogy van. Járkálva az utcán nem lehet tanulni. Eleve ki van zárva, max. ha a sivatagban, vagy a pusztán, esetleg a sarkvidéken mész, ahol nincs forgalom, de ott meg a körülmények mostohák. Minden ellenkező esetben óhatatlanul figyelned kell a külvilág impulzusaira, ha másra nem is, hát a legalapvetőbbekre mindenképp: lsd. pl. ha piroson mész át, akkor garantáltan el fognak ütni.
2018. dec. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg keresni olyant, ami érdekel is és a legalaposabb irodalma németül van.
2018. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Az első válaszoló valószínű arra értette a járkálást, hogy ne egy helyben üljön a szobájában tanulás közben, hanem sétálgasson a szobában. Ez nekem is szokott segíteni.
2018. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!