Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Nyelvek

A kérdés

Letudja fordítani valaki a lenti szöveget németre?

Köszönöm a gyors visszajelzést és örük a személyes találkozásnak! A fenti időpontok közül számomra egyiksem szabad. Lehetséges lenne a találkozót jővöhét elején megvalósítani?

jan. 29. 01:22  Privát üzenet  

A válaszok

le tudja forditani

harom szo

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 29. 05:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, a jövőben odafigyelek rá! A német szöveggel is tud segíteni?

# 2/6Időpont jan. 29. 06:18 Privát üzenet

Vielen Dank für die schnelle Rückmeldung! Ich freue mich auf unser persönliches Gespräch, allerdings passt mir keiner der von Ihnen vorgeschlagenen Termine. Könnten wir unser Treffen vielleicht auf Anfang nächster Woche verschieben?

Bár sokat segítene ha tudnám kinek írsz.. Nagymama, haver, leendő főnököd stb.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 29. 14:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A leendő főnököm a címzett.

# 4/6Időpont jan. 29. 16:08 Privát üzenet
Akkor ne mással fordíttasd le! Az eleve hazugság a nyelvtudásodról. Hazugsággal meg nagyon nem jó bemutatkozni, ha tényleg szeretnéd, hogy a főnököd legyen.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 29. 18:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az első mondat egy kicsit túl nyomatékos lett szerintem mivel senkit sem kényszerítettem arra, hogy ezt megtegye. A nyelvtudásomról sem hazudok mivel önéletrajzomban világosan benne van hogy milyen szintű. Köszönöm!

# 6/6Időpont jan. 30. 16:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Letudná ezt a szöveget fordítani valaki németre?
Valaki le tudná fordítani nekem ezt a szöveget angolra?
NÉMETESEK! Le tudná nekem forditani valaki a következö szöveget? "Jónapot! Szeretnék a willhabenen felrakott hirdetésröl az xy-ról érdeklödni! El lett már adva vagy még nem? "
Le tudnátok fordítani angolra és japánra ezt a szöveget?
Valaki angol szöveget fordítani? (szöveg lent)
Valaki le tudná nekem fordítani az alábbi szöveget japánból?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Nyelvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!