Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Felajánlhatom a tegeződést a...

Felajánlhatom a tegeződést a fiam huszonéves tanárának?

Figyelt kérdés
Olyan furcsa magázódnunk, 32 vagyok.

2021. jan. 21. 14:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
49%

10.-nek.


A hely/helyzet miatt. De minek magyarázzam, ezt kisgyerekként kellett volna megtanulnod, a szüleidtől.

2021. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
43%
Akkor sem értek egyet, hogy csak azért, mert a gyerek tanára, azért rangosabb. Ha úgy nézzük, akkor alacsonyabb rangú, mert azért kapja a fizetését, hogy a gyereket tanítsa. Persze ez is hülyeség, mint ahogy az ellenkezője is.
2021. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
43%

12.-nek.


Azért nem érted, mert buta vagy.


Ennyi.

2021. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
40%
Manapság már szinte mindenki mindenkivel tegeződik - nem értem, miért kell ebből ekkora problémát csinálni...
2021. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
50%

Hiába nem tetszik, az iskolában a tanár a magasabb rangú.

Ha pedig elmegy a rendelőbe az orvos anyukához, akkor ott az anyuka lesz.

2021. jan. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
31%
Miért ne ajánlhatnád fel? Főleg, ha gyakran találkoztok. Minél többször találkozol valakivel, annál inkább érdemes összetegeződni. Nincs nagy korkülönbség sem, és muszáj egymással rendszeresen találkozni, beszélni, mert mindketten látjátok a gyerek életének azt a felét, amit a másik nem.
2021. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
42%

Kezdem érteni. Szerintetek ha valaki hatalmi helyzetben van, akkor az magasabb rangú.


Nem hittem volna, hogy 41 évvel a rendszerváltás után még ilyet olvasok.

2021. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
85%

17: :-)))


Vannak még bajok a fejekben.... :))

2021. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
49%

Hát igen... a házmestermentalitás átmentődött!


a besúgó viceházmester a legnagyobb úr, nehogy bárki letegezze... :-D

2021. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
87%

Már kezdem érteni miért jön oda hozzám sok ember a "Helló!", "Szia!" köszönéssel, tök idegenül, olyan helyzetekben, mikor én vagyok felette. És még ők sértődnek meg, amikor "Jó napot kívánok!" a válasz, és addig nem kezdek el beszélni vele, amíg nem veszi a lapot, kér elnézést, és kezd magázni.

Interjún volt, hogy erre csak simán ledaráltam, ott előtte az önéletrajzát, és erre még nekiállt arcoskodni.

2021. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!