Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Felajánlhatom a tegeződést a...

Felajánlhatom a tegeződést a fiam huszonéves tanárának?

Figyelt kérdés
Olyan furcsa magázódnunk, 32 vagyok.

2021. jan. 21. 14:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
66%

Lehet pattogni meg köteledni, de a saját tudatlanságotokról állítjátok ki a bizonyítványt.

A tanár magasabb rangja az iskolában az ILLEM, ETIKETT miatt van. Ha tetszik, ha nem.

És nem, marhára nincs olyan sem, hogy egy nő kortól FÜGGETLENÜL felajánlhatja a tegeződést, csak mert nő. Jól is néznénk ki, ha ennyi erővel a 20 éves csitri is csak úgy letegezhetné a férfi főnökét, csak mert ő férfi.

Ja egyébként meg ha ennyit hisztiztek a rang miatt, hogy hogy mernek ilyet mondani, akkor tegezzétek le csípőből az orvost is, elvégre azért van, hogy meggyógyítson, mit magasabb rangú. Meg a rendőrt, hivatalnokot stb-t is, elvégre ők is értetek vannak, bele ne kelljen halnotok ennyi alap illemszabályba.

2021. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
76%
Te nagyon összekeversz két dolgot. Az, hogy valakinek inkább nem kéne felajánlania a tegeződést, az nem csak attól lehet, mert a másiknak magasabb a rangja, hanem attól is, hogy az adott szituációban nem kéne ilyen módon közvetlennek lenni.
2021. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
70%
Plusz a tegezés felajánlása sem egyenlő a csípőből letegezéssel.
2021. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem. És nem azért, mert magasabb rangú, hanem mert ebben a helyzetben az ő dolga eldönteni, szeretne-e tegeződni a szülőkkel. Valószínűleg oka van annak, hogy nem. Ha pedig visszautasítana, az nagyon kellemetlen lenne mindkettőtök számára.
2021. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
75%

Én nem ajánlanám fel se nőnek, se férfinak. (31 éves nő vagyok) A saját terepén, az iskolában, a tanár a magas rangú, mellesleg nem bratyiznék a gyerekem tanárával. Maradok a magázódásnál. Nálam a tegezés átlépne egy bizonyos határt.

Kérdező. Furcsa vagy nem furcsa, öregszel és kezdenek az életben nálad fiatalabb munkaerők feltűnni. Nem kell tegeződni minddel. Attól még nem leszel fiatalabb...

2021. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
50%

„ és addig nem kezdek el beszélni vele, amíg nem veszi a lapot, kér elnézést, és kezd magázni.“


Hidd el, ilyen műsor után szerintem ők sem szívesen beszélgetnének veled:D

2021. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!