Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy épületben elfelejtem...

Ha egy épületben elfelejtem levenni a sapkámat véletlenül, azzal mennyire követek el illetlenséget? Huszonéves fiúként

Figyelt kérdés
Egy-kétszer előfordult, pl. amikor mentem oltásra oltópontra, utólag jutott csak eszembe, hogy egész végig rajtam volt a sapkám, elfelejtettem levenni amikor bementem. Vagy mondjuk egyetemen órán, de ott még viszonylag hamar eszembe jutott levenni, csak egy ideig volt rajtam. Úgy tudom illetlenség bent sapkát hordani, mennyire tarthatanak ilyenkor emiatt bunkónak?
2021. máj. 17. 03:49
 1/2 anonim ***** válasza:
98%
Épülettől függ. Áruházban, orvosi rendelő előterében fölösleges levenni. Az auditóriumban, nézőtéren, bent a rendelőben, vendéglátóhelyen már hiba nem levenni.
2021. máj. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
27%
Hogy mennyire tarthatnak ilyenkor emiatt bunkónak ? Nagyon, de nagyon !
2021. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!