Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak szerintem pofátlanság a...

Csak szerintem pofátlanság a másik orra elé fingani?

Figyelt kérdés

pl. párkapcsolatba,stb

mondjuk megkéri valaki a párját h ne csinálja,mégis csinálja


2010. aug. 30. 21:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"rákosi rendszerrel tévesztette össze ahol a 8 általánossal rendelkező bácsik az egyik napról a másikra ügyvédek lettek?"


Miért állítasz buta és logikátlan hazugságot? Sokkal nagyobb volt a szakmai követelmény akkor minden szakmában mint ma!Ma 30 ezer végzős van most évente aki a szakmáját kettes alá se tudja.

2010. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a fingásból történelmi korelemzés lesz.. XD (Lesújtó vitakultúra...)
2010. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Miért állítasz buta és logikátlan hazugságot? Sokkal nagyobb volt a szakmai követelmény akkor minden szakmában mint ma!Ma 30 ezer végzős van most évente aki a szakmáját kettes alá se tudja."


Akkor bizányra az is hazugság hogy a parlamentben van olyan akinek nincs főiskolája sem de ő képviselő? és talán az érettségi meg van. Talán. Amúgy ez nem hazugság mert így volt, csak azt nem értem a rákosi rendszer alatt minek volt ügyvéd?

2010. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha megvan kérve és csinálja, akkor az pofátlanság.

De ha van két fél, és nem zavarja őket, hogy a másik durrant akkor nincs gond.

Mi is párommal pukizunk egymás előtt és nem zavar egyikünket sem. Nem csinálunk belőle versenyt, de ha kell, akkor nem fogunk menekülni egy sarokba. (pláne, hogy imádjuk a babot)

2010. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az alaptéma a fingás...ehhez képest jól elkanyarították témát.
2010. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
hátez qrvavicces :D:D:D
2010. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
41%
A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:26 válaszoló for president
2010. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
jajj annyit rohogtem ezen a fingas dolgon
2010. szept. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is pofátlanság, mi több, tiszteletlenség. Nagyon gáz! Én már csak tudom, jártam egy ideig egy fingós pasival... Mikor arra akart rávenni (amikor szóvátettem, hogy nem kéne), hogy inkább szálljak be én is, mikor a kebelbarátjával együtt szellentgetnek... hát kicsapta a biztosítékot.


Ha idegen embereket megtisztel azzal, hogy nem dörrent az orruk alá, a párját miért nem képes megtisztelni?


Nem azt mondom, hogy görcsöljön be, ha fingania kell, de azért nem kéne a másik orra alá, vonuljon el. Persze van olyan, hogy néha kicsúszik véletlenül, ez még belefér, de szándékosan ne csinálja már!

2010. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!