Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak én látom úgy,hogy a...

Csak én látom úgy,hogy a tizenéves generáció meglehetősen pimasz?

Figyelt kérdés

13-18éves korig, fiúk/lányok egyaránt. Az alapvető illemszabályokkal sincsenek tisztában, köszönés nélkül bemennek a boltba és hidegvérrel letegezik az 50éves eladót, majd szintén köszönés nélkül távoznak. És ezek nem ám cigánypurdék,hanem jól öltözött magyar gyerekek. Tegnap is felhúzott egy 16év körüli ismeretlen srác azzal,hogy csak úgy felült az utcán parkoló motoromra,majd mikor ráfömedtem csak annyit válaszolt, hogy "nyugi öreg, nem eszem meg!"


31éves vagyok, persze az én gyerekkoromban sem volt mindenki szent, de egyetlen emlékem sincs arról, hogy bármelyik barátom ehhez hasonlóan viselkedett volna. Ugyanebben a városban nőttem fel, és most olyan,mintha egy teljesen más kultúrájú országban lennék.



2022. máj. 1. 20:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29 évesen elképesztő látni, hogy a kérdező meg némelyik válaszoló mekkora boomer:D
2022. máj. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#11 hidd el ugyan ezt fogja a kövi generáció is mondani ha odajut.


Csak azt nem értem, ha minden generáció is egyre bunkóbb akkor miért nem haltunk még ki.

2022. máj. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert közben, aki felnő, szelídül kicsit, és AHHOZ méri a következő nemzedék bunkóságát, és nem a saját régi énjéhez.
2022. máj. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
28 vagyok szoval meg boven remlik mi volt kb 10 eve es kb semmi valtozas azota :D max a tinik oltozese lett megcifrabb de annyi
2022. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!