Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Magyarország nem Kelet-Európa?

Magyarország nem Kelet-Európa?

Figyelt kérdés
De igen.Már nagyon elegem lett az évek alatt a sok bunkó emberből az egész országban.Mindenhol csak az önsajnáltatást,a bunkóságot és "ha az én tehenem megdöglött,a szomszédénak is meg kell" mentalitást látom.K*b*szott undorítóak a magyarok,belőlük is főként a középkorúak többsége.Értem én hogy nincs pénz meg válság van,de ettől még keresztbe kell vágni a másiknak ha fejlődni akar,kibeszélni,a másik orra alá fujni a füstöt és még kikérni ha rádszólok,a szemetet elhajítani mindenhol,kidobni a kocsiablakon,a nyugdíjasnak durakodni stb? S utána midnenki csodálkozik hogy a fiatalok itt hagyják az országot.S hogy kapcsolódik ez ide?Három helyen voltam külföldön: Lengyelben,szlovákiában és romániában.Meg lehet nyugodni,Magyarország igenis KELET-Európa,inkább hasonlít a mentalitásunk a románokéra,mint a lengyelekére.Csak tudjátok attól nem lesz senkinek kevesebb a pénze ha segítünk a másiknak h jobb legyen neki,vagy csak emberként bánunk másokkal. 20/F
2010. szept. 17. 16:01
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Irigyellek,merre szoktál járni ?:)
2010. szept. 19. 20:30
 22/24 pelgrim ***** válasza:
Nincs semmi irigyelni valóm, nem jártam be az egész országot, de jártam több helyen.
2010. szept. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ez van sajnos, ma már nincs nemzettudat. kivéve néhány magyar embert. a társadalom nagy részét nem érdekli más, csak a zaba, a pénz, meg hogy legyen mit sz.rni. ennyi. és érdekes módon ezek pofáznak a legjobban, hogy külföldön mennyivel jobb élni... szánalmas...
2011. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

A kérdező szimplán hülye, aki nem értékeli azt a gyönyörű, kíváló minőségű termőföldű és vízű országot, az igencsak hányatott sorsa ellenére még mindig létező (és ez igen nagy dolog ha azt nézzük, mennyit kaptunk a történelem során) amibe beleszületett.


A kérdező továbbá szerintem egyáltalán nem látja meg, hogy bizony komoly problémák mindenhol vannak, csak van ahol ilyenek, van, ahol olyanok.


Van millió ország, amely rosszabb helyzetben van, mint Mo, és az emberek büszkék magukra, az országukra.


Ezt az öngyűlölő mentalitást kellene lecserélni, amit a kérdező is tanúsít, és többet mosolyogni. A hozzáállás mindenen változtat.

2013. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!