Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Férfi-női éttermi vacsoránál...

Férfi-női éttermi vacsoránál férfiként akkor is illik a másik fél fogyasztásának költségeit állni, ha nem randi, szerelmi dolog kapcsán találkozunk?

Figyelt kérdés

2023. jan. 17. 21:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha én hívok meg valakit, akkor én legalábbis úgy érzem, hogy az én ötletemet nekem illik finanszírozni is. Vagy vica versa, ha egy nő hív meg, de én vagyok a férfi, akkor a végén én ajánlom, hogy kifizetem az fogyasztásunkat. Amikor a végén fizetnék és a másik ezt a véleményemet nem osztja, akkor hajlandó vagyok ugyanezt szóban is előadni. Ha nem győzöm meg vele, és szeretné a vendégem a saját részét saját maga kifizetni, nyilván nem megyek vele ölre, vagy nem állok le vitatkozni vele. Akkor külön fizetünk. Vagy ha a nő hívott meg és ragaszkodik ahhoz, hogy ő a meghívó és ő fizeti mind a kettőnk fogyasztását, akkor ebben is engedek.
2023. febr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!