Hogyan látod ezt??

Figyelt kérdés
egy idősebb rokonnal nem szabad feleselni akkor sem ha nagykorú az ember. mondjuk egy 22 éves ne feleseljen 65 evessel. nekem ezt tanitottak
2023. jan. 29. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Feleselni szerintem a fiatalabbal sem szép dolog. Vitázni lehet, de azt tanulni kell, hogy hogyan kell kulturáltan csinálni. A feleselés éretlen dolog, arra vall, hogy a feleselő nem tud éretten kiállni magáért, nem tud vitázni, nem tud konfliktust kezelni. Ez mind tanulható szerencsére.
2023. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy! Feleselni vele vagy leugatni nem szerencsés, de türelmesen, higgadtan vitatkozni szabad. Azt persze mind tudjuk, hogy nem mindenkivel lehet értelmesen beszélgetni, érveket ütköztetni, mert azonnal személyes sértésnek veszi, ha eltérő véleményt fogalmazol meg. Ilyenkor célszerű semleges témára váltani.
2023. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól tanították, kommunikálj kulturáltan.
2023. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Nincs szabad vagy tilos. Nincs különbség a korok között. Aki most 65, az akkor lesz 20, amikor te 65. Mindenki egyenlő, mindenki érző személyiség.

Feleselni istenkáromlás. Szeretni, vitázni, tisztelni kell. Mindenkit, mint egyenlőt.

2023. jan. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A mai napon érkezett nyugdíjat, meddig vehetem át a postán?
2023. okt. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!