Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak szerintem illetlenség ha...

Csak szerintem illetlenség ha egy kövér ember leül egy normál testsúlyú mellé úgy hogy összenyomja?

Figyelt kérdés
márc. 20. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem bunkóság, igen.


Egyes repülőtársaságknál már bevezették, hgoy a túlsúlyos ember két helyet vásárol. Persze megy a kövérek részéről a hőzöngés, de bocs, bmeg.


Leülök és nem férek el, mert a 130 kilós Serenah fele átlóg hozzám.


Lehet ám diétázni, nem a másik ülésének a felén is terpeszkedni, mert 50 kiló túlsúlyt cipel.

márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem szoktam leülni senki mellé, inkább akkor már állok. Más kérdés, hogy a sok barom le szokta vetni magát mellém és belém állítja a csontos akármijét, holott soha nem szoktam átlógni a másik székre, de ő a 45 kilós csontváz testével persze szétterpeszkedhet. Neki ugye szabad, én meg dögöljek meg, mert nekem vele ellentétben van pénzem ételre és nem is sajnálom rá.
márc. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%

egyébként jelentettem a kérdést és az első válaszolót is.

majd megtanuljátok a bodyshamingelés hátrányait, ha egyszer beveri a képeteket egy kövér ember

volt egy bodyshamingelő főnököm. lehet legközelebb meggondolja, kinek szólogat be, mert kirúgattam, búcsúzhatott a jól fizető, kényelmes, semmittevős kis állásától, és mehetett gürizni 60+ évesen :)

márc. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 juj, msg érkezett az első frusztrált kövér ember aki meg van keseredve amiért tulsulyos raadasul testszégyenítésnek gondolja ha valakii egy kövér emberre azt meri mondani hogy kövér
márc. 20. 15:12
 5/10 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%
Ha összenyomja, akkor illetlenség, de azért tegyük hozzá azt is, hogy az ülések alulméretezettek.
márc. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
@5 a 70-80-as evekben meg azert elegendoek voltak
márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%

tegnap 21:39


Akkor nem ekkorák voltak az ülések. Onnan tudom, hogy amikor bejöttek Budapestre az új villamosok és metrók, látványosan szűkebbek lettek a helyek, az átlagmagasság meg közben folyamatosan nő.

márc. 21. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

#1

Sajnos az ellenkezője is igaz, van légitársaság, aki ledibja a gépről az egészséges súlyú utast, hogy "ingyen" helyet adjon az elhízottnak.


"request two seats at the boarding gate, it can increase the “likelihood of an oversale situation”, preventing other customers from flying on the same plane, even if they have booked tickets." - [link]

márc. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valóban egyre több a malactestű ember,ha nem fersz el tőle,igen az illetlenség.
márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
71%

Nem illetlenség, pofátlanság.

#3 Bodyshaming valóban létezik, aki kövér az viselje el ha azt mondom dagadt és nem férek el tőle. Le kell fogyni, és akkor nem lesz bodyshaming, ennyi.

márc. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!