Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a francba mer így viselkedn...

Mi a francba mer így viselkedni valaki?

Figyelt kérdés

Tegnap az egyik banknál nyitottam folyószámlát. Az ügyintéző egy fiatal férfi volt. Kapásból letegezett. Miután közöltem vele, hogy: "nem homokoztunk együtt" elnézést kért, és a továbbiakban pofátlan stílusban (természetesen magázódva) folytatta az ügyintézést. Amikor megkérdezte, hogy a számlaegyenleget postán kérem-e, vagy SMS-ben mondtam postán, mert mobilom nincs. Erre szószerint kiröhögött. Itt volt az a pillanat, amikor mondtam neki, hpgy felejtse el azt hogy én számlát nyitok náluk. egyszerűen felháborító! Szerintetek érdemes szólni a főnökének?


27/F


2010. nov. 17. 12:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
64%

Igazad van!!Micsoda bunkó emberek vannak!!Méghogy a főnökének szólni??A Te helyedben még a biróságra is elmennék a személyiségi jogaim megsértése miatt és ha nem orvosolnák akkor az Ensz -hez!!Méghogy kiröhögnek ??

Bár azért előbb végiggondolnám mégegyszer hogy nem-e csak én fújtam föl kicsit, mert rossz napom volt és nem is kiröhögtek ,csak kedvesen mosolygott az a taknyos ügyintéző mikor meglátta a milláidat a gyikbőr neszesszeredből előbújni??

Igenis a tiszteletet ki kell harcolni,elvégre jogállamban élünk vagy mifene!!Ja és ha kimész az utcára és ott valaki csunyán néz rád azt meg vágd jó pofán és jelentsd azt is egyúttal föl!!

2010. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!


Kiváncsi lennék Te mit tettél volna a helyemben.

2010. nov. 18. 12:07
 23/26 anonim ***** válasza:
46%
Magamba néztem volna!!És főleg nem csináltam volna ügyet belőle!!Ilyen k...a jól megy Neked?Cserélnék veled szivesen mert engem sokkal több sérelem ér --igaz a pult tulsó oldalán!!
2010. nov. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

"Magamba néztem volna!!És főleg nem csináltam volna ügyet belőle!!Ilyen k...a jól megy Neked?Cserélnék veled szivesen mert engem sokkal több sérelem ér --igaz a pult tulsó oldalán!!"


Ha hiszed, ha nem én is nap mint nap állok a "pult túlsó oldalán". Igaz nem bankban, de ez lényegtelen. Engem is sok sérelem ér. Tudom hogy sok bunkó ügyfél is van. Mégsem viselkedem így velük.

2010. nov. 18. 12:31
 25/26 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, én azt gondolom, hogy itt nem egyszerűen arról van szó, hogy bunkó volt VALAKI a kérdezővel, egy banki ügyintéző volt vele bunkó. Az pedig nem kóser, mert a banki ügyintézőnek az a dolga, hogy higgadtan, racionálisan és tisztelettudóan viselkedjen _minden_ ügyféllel. Feléjük ugyanis ő képviseli a bankot, és hát lássuk be, az ember a banktól valami hasonlót vár - hogy tudniillik mindennemű személyeskedéstől mentesen, racionálisan, abszolút a helyzet magaslatán állva kezelje a pénzügyeinket. Mindegyikünkét, aki hozzá fordul.


És ilyen bank nem csak a mesében létezik.

Én megkérdezném biztosan a főnökét, hogy valóban passzol-e a bank image-éhez az, ahogyan az ügyintéző viselkedett velem. Magánemberként a buszon úgy röhög rajtam, ahogy jól esik, de a bank képviseletében nem biztos, hogy kellene.

2010. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Meghátrálok az érveitek előtt,de csak azért mert nem voltam ott és nem tudom megitélni igy látatlanban hogy mennyire volt tényleg pofátlanság vagy csak tulreagálta a kérdező?

Abban egyetértek veletek hogy más mércével méri az emberek többsége egy bank ügyintézőjét mint mondjuk egy bolti eladót.

Ha azonban eljönnétek egyszer a szigetvári okmányiroda gépjármű ügyintézőnőjével intéztetni a dolgokat, akkor megtudnátok milyen egy igazán cinikus irodakukacina!Mintha onnét lentről rángatta volna ki az ügyfeleket,mert Ő a Hatalom!!

Akkor itt is kikérné magának a T.kérdező a kellő tiszteletet?Megnézném magamnak!!

2010. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!