Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tegyek? Félek tőlük.

Mit tegyek? Félek tőlük.

Figyelt kérdés
Az alsó szomszédom iszonyatosan hangos! Mindent nagy hanggal pakol, csapkod, dübögnek, mert van 3 nagy lánya. Kiabálnak, de úgy, hogy olyan mint ha ott állna mellettem, verik a radiátort, verik a falakat. Már nem bírom, iszonyatosan elegem van, és a türelmem is véges egyszer, de nem merek nekik szólni, mert cigányok, és nagyon csúnya szájuk van! A saját gyerekeit elküldi a k.rva anyjukba! Nekem van egy 15 hós kisbabám, és mindig akkor dübögnek a legjobban amikor aludnánk, késő estik megy a mosógép és a porszívó is, de ha vissza dübögök, vagy véletlenül én csinálok valamit PL porszívózás, akkor már verik a falakat!
2010. dec. 27. 16:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Csak egyszer kéne csendháborítás miatt rendőrt hívni (ha mondjuk este vagy éjjel zajonganak tartósan), névtelen bejelentés is létezik. Ha szerencséd van, tanulnak belőle.
2010. dec. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%

Semmit se tehetsz ellenük, inkább örülj vmilyen szinten, hogy megy náluk a mosógép + a porszívó, nem a bűzüket kell szagolni egész nap a folyosón.

Én ismertem ilyen családot.Ha csukva volt az ajtajuk, akkor is el lehetett halni a büdöstől, ami kifele szivárgott.

2010. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Így is őket szagoljuk, mert állandóan kijártak cigizni az erkélyre, erre kicseréltettük az összes nyílás záróinkat, erre rászoktak a folyosón bagózásra, és most az ajtón jön be a bagó, de nekem nincs pénzem az ajtó cserére is!!!!
2010. dec. 27. 17:19
 4/24 anonim ***** válasza:
34%
Nincs Neked üldözési mániád??Ha az alattad lakó kint a folyosón dohányzik az miért zavar?Biztosan a cigányok dohányoznak a folyosón?Milyen falat vernek ha alattad laknak??Jobb lenne ha nem hazudoznál itt összevissza!!Ha nem szereted a cigányokat az a Te dolgod,Ha uszitasz nyilvánosan az már becsületsértés !!!
2010. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
39%

OFF:

ma 17:32-nek: -.-'

Az értelem megszólalt.


ON:

Nincs közös képviselő, akinek szólhatnál, hátha tudna valamit tenni? Vagy csendháborításért jelentsd be őket (névtelenül). Ma már nem azokat az időket éljük, hogy csak este 10 után van olyan fogalom, hogy "csendháborítás"

2010. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem is blődség a cigiért háborogni, nem akarok a magyarokkal jönni, de mi sem vagyunk egy kulturált bagósok, az biztos.Nem véletlenül kellett szankcionálni ezt is, mert a magyar is, ha akar olyan, mint az ökör, csak rombolni meg trágyázni tud.

Lehet nyugodtan lefelé licitálni.

2010. dec. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
36%
A közös képviselőnek kötelessége intézkedni, végülis többek közt ezért kapja a fizetését. 17:32-nek meg gratula az IQ-jához!
2010. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
57%

ma 18:08--mi a bajod a hozzászólásommal ??

Elolvastad a kérdést és a kérdező válaszát??Ha nem tünt föl az ellentmondás akkor vagy Te vagy a kérdező,vagy nem érted amit olvasol.Nem vagy egyedül akinek szövegértési problámái vannak,de ne add föl!!Nem vagy teljesen reménytelen hiszen olvasni már tudsz!!Majd talán egyszer meg is fogod érteni!!Csak türelem!!

2010. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
7%

A válasz megírásának időpontja: ma 18:15!


"Milyen falat vernek ha alattad laknak??"


Nálatok az alattad lakónak nincs fala, te nagyon okos!


Szerintem ne nyegléskedj, mert olyan buta vagy, mint a tök! Ha valaki alattad lakik és veri a falat, az nem biztos, hogy a felső szomszédnak szól! Ha értenéd, amit a Kérdező írt, akkor azt is felfogtad volna, hogy a radiátort is verik. És képzeld a radiátort sem a plafonra szerelik. (Bár nálatok lehet). Szállj le a magas lóról és gyakorold a SZÖVEGÉRTÉST mielőtt másokat oktatnál ki!!!!!!

2010. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

AZ ELŐBB KAPTAM EZT AZ E_MAILT: Ha mégegyszer előveszed a kamu cigánytémáidat odamegyek és kitépem a

nyelvedet!!Nem azzal van bajom hogy cigányozol hanem hogy kamu

kérdésekkel igyekszel a cigányok ellen hergelni olyanokat akiknek

semmi bajuk nincs a fajtáddal!Ha cigánynak születtél akkor viseld el

és ne áskálódj a fajtád ellen Tetü!!!Fogadd meg a tanácsom

javaslom!!!Már a mulkorinál meglett a cimed!!Ha nem hiszed szólj és

elküldöm!!



Itt is leszögezem, nem vagyok cigány, és ez nem kamu kérdés, és nem is vagyok rasszista, és szítani sem akarok, csak egy kérdés volt a problémámra, hogy ne az legyen hogy szólok a szomszédnak, és ő is így reagáljon rá, hogy biztos azért mert....

2010. dec. 27. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!