Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tegyek? Félek tőlük.

Mit tegyek? Félek tőlük.

Figyelt kérdés
Az alsó szomszédom iszonyatosan hangos! Mindent nagy hanggal pakol, csapkod, dübögnek, mert van 3 nagy lánya. Kiabálnak, de úgy, hogy olyan mint ha ott állna mellettem, verik a radiátort, verik a falakat. Már nem bírom, iszonyatosan elegem van, és a türelmem is véges egyszer, de nem merek nekik szólni, mert cigányok, és nagyon csúnya szájuk van! A saját gyerekeit elküldi a k.rva anyjukba! Nekem van egy 15 hós kisbabám, és mindig akkor dübögnek a legjobban amikor aludnánk, késő estik megy a mosógép és a porszívó is, de ha vissza dübögök, vagy véletlenül én csinálok valamit PL porszívózás, akkor már verik a falakat!
2010. dec. 27. 16:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
23%
Utolso, egy oltari bunko vagy, nem kerdeztel, nem kell, biztos mar sokan mondtak.
2010. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
92%

ma 17.20

"hanem hogy tanuljak ertelmes valaszokbol"


Rád is fér Picinyfecske!!Csak fogjon is rajtad,mivel van mit pótolnod!Persze úgyis tudom hogy megint visszacsicseregsz,de úgysem kapsz kölest,legyet meg ilyenkor hol fogjak amivel betudnám tömni a csőröd??

2010. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
FromOznak üzenem: Nem téged pontoztalak le, hanem egy olyan kommentet, akit töröltek, és nem tudod a neki szóló válaszommal össze olvasni!!!
2010. dec. 28. 20:07
 24/24 anonim válasza:
szentem ha este 10 után csak 1 percel is tovább zajonganak akk hivd fel rendőrséget és mond hogy névtelen bejelntést szeretnél tenni azok kijönnek és mondják hogy panasz érekezett rájuk vszinüleg ez ha csak egyzser csinálod akk nem lesz hatása ezér csináld azt hogy akármikor este 10 után ba*akodnak akkor hivd rájuk a zsarukat egy idő után csak abbahagyják
2011. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!