Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tegyek? Félek tőlük.

Mit tegyek? Félek tőlük.

Figyelt kérdés
Az alsó szomszédom iszonyatosan hangos! Mindent nagy hanggal pakol, csapkod, dübögnek, mert van 3 nagy lánya. Kiabálnak, de úgy, hogy olyan mint ha ott állna mellettem, verik a radiátort, verik a falakat. Már nem bírom, iszonyatosan elegem van, és a türelmem is véges egyszer, de nem merek nekik szólni, mert cigányok, és nagyon csúnya szájuk van! A saját gyerekeit elküldi a k.rva anyjukba! Nekem van egy 15 hós kisbabám, és mindig akkor dübögnek a legjobban amikor aludnánk, késő estik megy a mosógép és a porszívó is, de ha vissza dübögök, vagy véletlenül én csinálok valamit PL porszívózás, akkor már verik a falakat!
2010. dec. 27. 16:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem jelentsd a modiknak. És ne válaszolj soha ilyen email-re, mert az emailcím többnyire tartalmazza a nevet. Csinálj egy másik email címet, amiben nincs rólad semmi adat, és küldd el az anyjába a levélírót.
2010. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
De Isten látja a lelkem, hogy nem cigányozni akartam!!!!
2010. dec. 27. 19:59
 13/24 anonim válasza:
75%
Szerintem meg jelentsd fel a rendőrségen mert ez már életveszélyes fenyegetésnek számít,és akkor mehet a tesókhoz a sittre!
2010. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
90%

Ismerősöméknek is volt ilyen szomszédja. Ők a feljelentéssel nem mentek semmire, sőt, a rétinégerek még meg is fenyegették őket, hogy ne merjék őket feljelentgetni. Persze névtelenül tették, de arra csak rá lehet jönni, hogy a szomszéd lehetett.


Megoldás lehet az, ha ismersz egy nagyobb darab cigányt, aki helyre tudja tenni őket. Mondjuk a cigányok életvitele alapból hangosabb, szóval ha már megszokták, hogy üvöltve dübörögnek meg éjjel mosnak, nemigen fognak megtérni.

2010. dec. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%

Ne kuldje el a levelirot sehova. Kuldd el az emailt a moderatoroknak. Na es aztan, ha a nev benne van. Tobb milliobol all az orszag. Nyiss egy masik email cimet, csak azokkal irj forumokon.

Egyebkent kulfoldon ez buntetendo, hogy fenyegeeto emailt kuldenek, es igen, hatosagok veszik a faradalmaat es megkeresik a levelkuldot.

Ne torold az emailt, lehet meg ra szukseg.

Ma mar fi.gani sem lehet, minden rasszista.

2010. dec. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
25%
Kihagytam, elneztem valamit? Mibol gondoljatok, fogjatok ra a kerdezore hogy cigany?
2010. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nem az a célom, hogy lepontozzalak, utolsó, de megteszem!!! Nem vagyok cigány, és rendszeresen takarítok, de van egy kisbabám, és este 10 után nekem ne basszák a fülébe a zajukat!!! JA és nem akarom azt, mit a múltkor is a buszon megbüntették a cigányt mert nem volt jegye, és megverték az ellenőrt, mert biztos azért büntette meg, mert rasszista! Meg van a véleményem az ilyen emberekről!!!!!!!!
2010. dec. 28. 17:01
 18/24 anonim ***** válasza:
23%
Azert ez tulzasba ment mar itt. Alljatok mar le. Lapozzatok egyet.
2010. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
91%

ma 17:13--Köszönjük a jótanácsot!!Végre egy emberi szó!!De ki is kérdezett Téged??Mert én nem,meg a kérdezőnek is van magához való esze és nem szorul ilyen senkike védelmére!

Tisztelt kérdező!Ki beszélt a Te gyerekedről??Vagy nem ok nélkül vetted magadra??Meg téged megsem kell védeni hiszen van férjed és családod aki megvéd!!Nincs igazam??

2010. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
44%

Kerdezo,

Engem pontozol le, az egyetlent aki melled allt? Sebaj, nem pontokert vagyok itt, (gyerekesnek tartom) hanem hogy tanuljak ertelmes valaszokbol.

2010. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!