Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Jogosan "rasszista" (értsd:...

Jogosan "rasszista" (értsd: fél, irtózik) a magyar ember?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy fényes nappal nem lehet elmenni a főutcán egy fiatal lánynak, (akin egyszerű nadrág és blúz vagy dzseki van, nem is kihívó öltözet) három cigány srác mellett, mert biztos letapizzák, vagy, ordibálják bele az arcodba, hogy "Mit bámulsz??" miközben rájuk se nézel, vagy az utca túloldaláról átordibálnak, pedig nem is ismernek, a kis cigány gyerek 7 évesen egy bottal rávág a lábadra, hogy "aggyá" neki cigit, 3 cigány lány fényes nappal a főutcán végig sétálva ordítozik és beleköt az emberekbe, amikor átmész a parkon két három cigány gyerek leöntöz sörrel stb stb stb stb --> befejezve a kérdést: Miért van az, hogy ilyen dolgok után a cigányok teljesen fel vannak háborodva, hogy sok magyar gyűlöli őket. Elfogadjuk, hogy vannak rendes cigány emberek, az oké, nem ők az alantas lények, de elsősorban akkor is gané fajta háborog. Leöntöznek sörrel utána ők vannak a legjobban megsértődve, ha valaki le büdös cigányozza őket....

Ti mit gondoltok erről?


2011. jan. 21. 11:16
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én utálom őket( nem vagyok Hungarista, skinhead meg ilyesmi csak egy átlagember) és nem tudom hogy miért védik annyian őket, a mi pénzünkből élnek és sajnos ez mind igaz amiket mondanak róluk, nagyon kevés rendes Rajt ismerek de azok is csak akkor normálisak ha nem a fajtájuk közt vannak. MINDENKI SZAVAZZON A JOBBIKRA. Ha meg tudnák valósítani dolgokat biztos megnyitnám Auschwitz-et
2011. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11:36-os vagyok.


Le lehet pontozni, de ettől még ez a valóság.

2011. jan. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!