Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szerintetek milyen ember a...

Szerintetek milyen ember a magyar?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 10:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
69%
Ki-ki amilyen.
2011. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
4%
Érdek, önző, irigy.
2011. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
14%
Sokszínű!
2011. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
25%
Fehér, fekete, sárga, roma!
2011. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon türelmes és vendégszerető nép (ezeknek manapság az ellenkezőjét tapasztalhatjuk, de hát ennyi élősködővel a hátunkon nem csoda). A legnagyobb hibája ennek a népnek a hatalmas szíve és az e mellé társuló még nagyobb türelme. Esetleg ez okozhatná a vesztét. No, de mint tudjuk, mindenkinek véges a türelme és mivel ismerjük a múltat, tudhatjuk, hogy mi sem tűrünk örökké. Ha pedig a magyar robban, akkor nagyot szól! :)


Bár nagyon aggaszt engem a népbutítás, ahogyan a média és az iskola közösen mossák az emberek agyát... Komolyan, rengeteg emberrel azt is el tudnák hitetni, hogy az ég zöld, a fák meg kékek...

2011. júl. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
10%
Kétszínű, számító, tolvaj, ostoba.
2011. júl. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
61%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:50


Egyetértek veled. És még hozzá egy egyszavas válasz: pesszimista.

2011. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%
Komolyan, békeszerető ember vagyok, de az ilyen magyargyűlölőknek olyan nagy állast adnék, hogy még a föld alatt rohadó nagyanyjuk is beleremegne! El lehet innen takarodni és el lehet felejteni ezt a nyelvet. Tessék menni Angliába, a b.zik és feketék közé. Lesz ott finom szendvics!
2011. júl. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%

Egyre rosszabb, de szerencsere a ciganyoktol meg mindig fenyevekkel kulonbek vagyunk:)

Bar toluk senkinek se nehez:D

2011. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
51%

11:02. Én hazafinak tartom magam, tagja voltam nem egy skin egyesületnek, hagyományőrző klubnak, Magyarszigeten buliztam, részt vettem még a Becsnapon is, mégis azt mondom, hogy egyre jobban undorodom a magyaroktól, méghozzá azért, mert befolyásolható hülyék, akik mennek a média trendje után, lopnak a munkahelyükről, a nők álszent feministák, akik még a férjük nevét sem hajlandóak felvenni, 14 éves lányaikat meg hagyják halomra dugatni, mondván, hogy haladni kell a korral.

Legnagyobb szenvedélyük a brazil sorozatok és mindent elhisznek, amit a híradóban mondanak.


Komolyan, most akkor tényleg szeressem őket? Akkor inkább bújom a történelemkönyveket, ahol még igazán büszke lehetett magára a magyar és szeretem azokat a már halott embereket, akik valóan magyarok voltak és tett is valamit, nem csak a neten és a tévé előtt sörrel a kezükben akarják megváltani a világot.


Én nem utálok magyarnak lenni, sőt, azokat utálom, akik így gondolják.

2011. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!