Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető a marihuána...

Elképzelhető a marihuána legalizálása Magyarországon esetleg környező országokban?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 13:03
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
32%
El. Az alkoholnál nem károsabb...
2010. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
45%

[link] jótékony hatásai ..

szerintem elképzelhető.

2010. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
és valahol olvastam hogy már fel tették a kérdést, vagyis fontolgatják?
2010. aug. 7. 13:18
 4/51 anonim ***** válasza:
35%

Ekkora egy baromságot, méghogy a fű gyógyító hatású he he

Mennyi idiótaság fent van már aneten...

Amúgy remélem nem, mert így is elég a drogos.

2010. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
51%

13:38

Jó sok hülyeséget hordtál össze egy hozzászólásban :)

A marihuána tényleg használatos gyógyászatban, a rákos betegek elképesztő fájdalmait képes enyhíteni pl.

Meg mi az, hogy sok a drogos? Tudod te mi az a drog? Kávé, cigaretta, alkohol, GYÓGYSZEREK. Vagy te nem szedsz gyógyszereket? Nem iszol kólát? A koffein is drog... A szó amit keresel az a kábítószer... tudatlan...

2010. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
47%

amíg ez a kormány van hatalmon, szerintem nem


remélem

2010. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
57%

Beteg embereknél a helyzet más, ott érthető sőt hasznos is lenne, mivel a fájdalmat enyhíti= de nem gyógyítja a betegséget. Akkor miért is gyógyító hatású? és azoknak igen is legyen illegális aki egy kávézóban akar eurfórikus állapotban ücsörögni. De áruld el már nekem, hogy egy kávé amit te drognak nevezel az mi??? SOS: azért ne tegyük egy lapra a kávét a heroinnal pl.

Talán a drog kifejezést neked kellene egy kicsit értelmezni.


No comment

2010. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
93%
Azért mekkora szánalom már, hogy pont azok hivatkoznak az "egészségügyi", "jótékony" (még kéretik 10 ezer idézőjelet odaképzelni) hatásokra, akik nem is e célból használnák...
2010. aug. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
72%
A koffein drog, a kávéban koffein van = a kávé drog, serkentő hatású drog. Nézz már utána a dolgoknak mielőtt hülyeségeket beszélsz...
2010. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
7%

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.


Ez jó, de a vicc, hogy teljesen igazad van. És még egyszer is kijelentem, hoy remélem nem lesz legális, kivéve a gyógyászat egyes céljaira.

2010. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!