Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mely országokban van ez fordítva?

Mely országokban van ez fordítva?

Figyelt kérdés
ha lefelé bólogatunk akkor igent fejezünk ki, ha oldalra rázzuk a fejünk akkor nemet. hallottam hogy van pár ország ahol ez pont fordítva van. melyek ezek?
2009. ápr. 29. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bulgáriában :D
2009. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi
2009. ápr. 29. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

igy van

ez bulgária

2009. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bulgária...amikor ott nyaraltam,egy vacsoránál a pincér megkérdezte,hogy el akarom-e fogyasztani a meleg pudingot?(mert a nővérem ott hagyta nekem,és így előttem 2 tányér puding volt)Bólogattam,hogy igen és meglepődve tapasztaltam,hogy mindent elvittek az asztalunkról!! :) Még a saját pudingomat sem tudtam megenni
2009. ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A franciák pedig a másik oldalról kezdik el a puszizkodást. Mi jobbról, ők meg balról. Az eredménye ennek az volt, hogy majdnem minden nőt lesmártam, aki az utamba került. Nekünk ez a kis apróság föl sem tűnik, de ott majdnem beverték a fejem. :P
2009. ápr. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tetszettek a sztorik. köszi:D
2009. máj. 1. 11:38
 7/7 anonim válasza:
görögöknél ugyanígy van:D van ott egy ismerős család, és mikor visszautaztunk csináltak nekünk búcsúvacsit. Odajött a családfő, megkínált disznóval meg citrommal(utálom a disznót:D), ráztam a fejem, végül disznót ettem.
2010. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!