Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem tartjátok hülyeségnek a...

Nem tartjátok hülyeségnek a Valentin- napot?

Figyelt kérdés
Szerintem tök giccs az egész.
2011. febr. 14. 17:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Deeeee!És mielőtt megkérdeznétek azért zavar,mert bárhová megyek kis piros szívekbe botlok,a TV-ből,rádióból ömlik a nyál,és másfélszer annyiért tudok ilyenkor virágot venni szülinapra.És igen ugyanez karácsonykor is zavar,de a mi családunkban nem a pénzköltésről szól.
2011. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Tiniünnep.
2011. febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én haragszom rá. A nőnapot sem szeretem, engem ne egy napig szeressenek, meg tiszteljenek.

Más kérdés hogy totál hülyeség selyemszívet, meg mittom én mit venni a másiknak, amivel nem tud mit kezdeni.

2011. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. febr. 14. 19:54
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülyeség az egész. Egy nap - ezzel sokra nem mész. Engem sem érdekel, csak az a gond, hogy ezzel alig lehet letudni az egészet, ha a csapból is ez folyik.

Ha valakit szeretek, akkor nem érdekel, hogy melyik napon van az.

Nőnap, anyák napja - ezeket sem tartom értelmesnek. Igaz, férfi vagyok, de nem ezért, hanem azért, mert a tisztelet mást jelent, egy - két nap semmiség.

Munkahely: na ez is más. E két napra valami ajándék féleséggel kiszúrhatják a szemét és kész. A problémái (ha vannak), ugyanúgy megmaradnak neki. Fizetés különbséggel kapcsán annyit, hogy úgy tudom, már nem nem mindenhol van ilyen. Persze, ez is, főnöktől függ.

2011. febr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én szeretem, kedves kis ünnepnek tartom régen ilyenkor jósolták meg a lányok ki lesz a jövendőbelijük. Nekem van barátom, és szeretem meglepni, és viszont, de a szívecskés dolgokat nem kedvelem, így tőlem egy kacsás jégkockatartót és egy pszichedelikus színű alsógatyát kapott, én pedig egy denevér odút kaptam tőle(remélem lesz majd lakója is), és elmentünk bowlingozni, jól éreztük magunkat, ebben mi a rossz?

A nők napja nekem meg olyan szocreál hangulatú, dolgoztam egy virágüzletben, és minden második ember szegfűt vett, olyan erőltetett volt.

2011. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hülyeségnek éppen nem tartom, de nem is nagyon érdekel. Nincs most pasim, szóval engem nem érint a dolog. Hülyeségnek azt tartom csak, hogy akik kapcsolatban vannak (főleg a tinik) sokszor úgy érzik, hogy kötelező ilyenkor VENNI valami ajándékot. Miközben csak az lenne a lényeg, hogy ilyenkor valami kis figyelmességgel jelezzék a párjuknak, hogy mennyire szeretik. Na mondjuk én azt sem bírom, amikor sokak arra hivatkoznak, hogy "miért csak ezen a napon kell szeretnünk a párunkat?", hiszen nem erről van szó. Ez csak olyan, mint bármi ilyen, pl. az anyák napja, a föld napja, stb. van egy nap, amikor erről meg lehet emlékezni, de senki nem mondta, hogy csak azon a napon.

De ha lenne párom, nekem eszembe nem jutna venni neki egy hatszázadik szivecskés plüssfigurát, vagy ilyeneket. Inkább csinálnék valami közös romantikus programot, akár egy közös habfürdőt, vagy főznék egy finom vacsorát + szépen terített asztal gyertyákkal, ilyesmi. Nem mintha ilyet máskor nem lehetne csinálni, csak ha már van egy ilyen nap, akkor miért ne?

Persze tudom, hogy ez is már egy nagy üzlet, de hát csak annak, aki hagyja magát vásárlóvá tenni az élete minden helyzetében.

2011. febr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
40%

Igen, rühellem, amerikai baromság.

A karácsonyt és egyéb ünnepeket szeretem, de a mi családunkban nem nagyon van ajándékozás, pénzköltés, számomra a szeretetről szól, ezen kívül imádom a készülődést, fa díszítés, sütés főzés, minden karácsony este családi társasozás.

2011. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!