Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy törzsvendég legutóbb...

Egy törzsvendég legutóbb vérig sértett, megalázott több más vendég előtt. Hogyan szolgáljam ki őt ezekután?

Figyelt kérdés
20 éve ebben a vendéglőben vagyok pincér. Ráadásul később kiderült, hogy nem is volt igaza.
2009. márc. 4. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%

Ugyanúgy mint eddig. Nem vagy döntési helyzetben, ha már kiszolgálsz,minden vendég vendég.


Egyet tehetsz, ha a helyzet súlyos, munkahelyet váltasz.

2009. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
20 év után?
2009. márc. 4. 23:23
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Beszélj a főnököddel (vagy ha te vagy az nem vagy köteles kiszolgálni), hogy mi történt, és nem tudod mit tegyél.
2009. márc. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
De ha kér egy pohár italt, kihozhatod neki, de nem mosolyogsz hozzá vagy ilyesmi.
2009. márc. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én váltok munkahelyet. De akkor nekem az emberünk többé nem vendég. Én úgy megverem, hogy összeszarja magát.
2009. márc. 4. 23:31
 6/16 anonim ***** válasza:
98%

Csak kíváncsiságból kérdem, mit tett a vendég?

Különben beosztottként tényleg nincs sok választásod, ki kell szolgálni, esetleg ha van másik pincér is, megkéred, hogy az illetőhöz ő menjen ki.

2009. márc. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Köpjél bele a kajájába, és a szakácsok is. Vidd ki, és nagy mosollyal kívánj jó étvágyat.
2009. márc. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

A ferjem szinten pincer,ha olyan ember jon akit annyira nem szivlel megkeri a kollegajat,hogy vegye fel a rendelest es szolgalja ki helyette.

HA ezt nem tudod megoldani akkor nyugi :)

szolgald ki rendesen ugy ahogy eddig is,de legy kozombos.

Munkahelyet pedig ne valts!!!!

ha 20 evet dolgoztal egy helyen az nem veletlen! biztosan elegedett veled mindenki es szeretnek, mert profi vagy abban amit csinalsz es egy profi tul lep az ilyen dolgokon! Sok sikert es elismeresem! Sokan azt hiszik,hogy annyibol all a picerkedes, hogy kivisznek egy ket tanyert... pedig nem igy van! Szep napot mindenkinek

2009. márc. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Nehogy egy ilyen köcsög miatt munkahelyet válts!

Főleg, hogy nem is neki volt igaza. A főnököd tud erről az egészről?

Ha megint el kezd veled szívózni, remélem a főnököd kiáll melletted és megkéri, hogy ezentől máshol vezesse le a feszültségét ha máshol megbántották.

2009. márc. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Engem is érdekelne, mit tett. Ha nem volt igaza, a minimum lett volna, hogy a "kedves" vendég bocsánatot kérjen, a pincér nem szolga, hanem ember, akinek megköszönjük, ha jól és kedvesen kiszolgál minket. (Ez nem természetes dolog, mert éppen idebaxhatja a kaját közömbösen is, de milyen jól esik a vendégnek, ha kedves, figyelmes valaki, és ezért igenis köszönetet érdemel, még ha fizetünk is az étteremben, akkor is!)

Szerintem a többi vendégnek is meglehetett a véleménye, ha a vendég bunkón viselkedett, és biztosan Veled értettek egyet. (Csak gondolom, verekedni nem akartak...)

2009. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!