Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak engem zavar, hogy ha jön...

Csak engem zavar, hogy ha jön valaki velem szemben nekem kell kikerülnöm?

Figyelt kérdés

Mindig én kerülöm ki az embereket.... és ez elég idegesítő. Ha meg eldöntöm hogy én most azért sem kerülök és tegye meg ő és majdnem ütközünk,akkor meg rám mereszti a szemeit és én kerülöm ki.

Ez most nem érvényes az idős emberekre, a kismamákra, a babakocsisokra és azokra akiken látom hogy sietnek, hanem egy normális emberre aki nem siet.

Szóval ez csak engem idegesít?


2011. máj. 27. 16:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
nem vagy egyedül...engem is idegesít . És dettó az csinálom amit te, próbálom őket rákényszeríteni h most ők kerüljenek ki engem. :D
2011. máj. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is néha feltűnik, hogy én kerülök mindenkit, ilyenkor átváltok Terminátor módba és csak megyek előre :D
2011. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabály, hogy mindenkinek jobbra kell(ene) kitérni. De vannak, akiknek nincs annyi eszük.
2011. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs ilyen problémám, azt tudom elképzelni hogy vagy nem tudod melyik oldalra 'szokás' húzodni vagy nem jól adod a jeleket hogy te lehúzodsz és merre, illetve túl gyorsan, túl egyértelmü jelet adsz hogy teljes mértékben lehúzodsz, igy a másik elkönyveli neki ezzel már nincs dolga.


Jó hosszú lett:P

2011. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Izé, akkorén jövök szembe? általában nem kellkerülnöm,csak esetleg egy kicsit elfordulnom. Pedig nő vagyok és nem egy terminátor
2011. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én ilyen szabályt nem ismerek erre, és nem is értem mi a jó benne, miért jobbra, miért nem balra? Amúgy nem tudom, nekem még sosem tűnt fel hogy őszinte legyek, hogy én kerülöm-e ki az embereket vagy ők engem.
2011. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"miért jobbra, miért nem balra?"


Feltehetőleg a kresz jobbratartása játszik közre ebben, de lehet még régebbi a dolog, nem tudom pl Angliában ahol balratartás van hogy szokás.

2011. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hát.. próbálj minél jobban a jobb oldalra húzódni, és ha mások is ezt a szabályt követik, akkor nem ütköztök a járdán. :)


de ha azt akarod, hogy végre valahára ők kerüljenek ki téged, akkor ne nézz a szemükbe is vágj magabiztos fejet :)

2011. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez azért van mert idősebekkel és magasabbakkal mész szembe. Amúgy igazságtalan. De ne aggódj, leszel magasabb is idősebb is!
2011. máj. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen a kressz a szabaly. M.O-on jobbra, Angliaban pl. balra. Talan azert nem kerulnek ki, mert rosszul kozlekedsz, vagy mert a korod vegett. Fiatal vagy? Sokszor tudni is kell olvasni az emberek, hogy epen merre hajtanak.
2011. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!