Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkóság a csapba pisilni?

Bunkóság a csapba pisilni?

Figyelt kérdés
Mennyire elfogadható a mosdókagylóba való diszkrét ürítés?
2011. jún. 5. 17:18
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
23%

21:25

Hát nem ilyeneket. Nem arra találták ki? Tyű. A lovat se arra "találták ki" hogy minket húzzon meg a cuccainkat:D

Hogy jut eszébe? Jó gyorsan. Pff.

Miért nem mosok kezet a wc-ben? Mond csak, ugyan miért mosnék? Nem mindegy, hogy vidd ki vagy idd ki...


21:29

Lefolyó mint olyan mond neked valamit?

És hadd kérdezzem már meg, te hogy mosol fogat? Kinyomod a mosdóba, aztán onnan szedegeted fel a fogkefével? Mosakodni se láttam még olyat, hogy valaki teli engedi és bólogat a víz alatt...

2011. jún. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 napietus ***** válasza:
100%

a lovat nem kialálták, hanem domesztikálták majd tenyésztették, ennek során lett sportló, igásló, katonaló stb. a használat célja és a tenyésztés iránya szerint de hadd ne menjek ebbe bele.


miért mosnál kezet a wc-kagylóban? hát ugyanazért, amiért a csapba pisilsz...

2011. jún. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
96%
23:49-es igazad van, a vilag legtermeszetesebb dolga a csapba hugy.zni. Szerintem is, utana sz@rj is bele, mert az is termeszetes. Dobd ki a wc kagylot is mert tok felesleges.......Nem is ertem minek koltenek az emberek wc-re ha a csapba is lehet es ez termeszetes dolog...te jo eg...primitiv emberek.....
2011. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
100%

""de eszervet akarsz?? BAKTERIUM mint olyan mond neked valamit? Tessek eszerv...utana meg ott mosakodsz es mosod a fogad......"


A vizeletben mióta van baktérium? Tudtommal tök steril, de mindegy..."



Nem is értem, miért nem azt isszuk egész nap...



"21:25

Hát nem ilyeneket. Nem arra találták ki? Tyű. A lovat se arra "találták ki" hogy minket húzzon meg a cuccainkat:D"


Ez nem érv. Ide az illene, hogy a "a kerámiát se azért találták ki, hogy mi WC-t csináljunk belőle" de senki nem vitatja, hogy nem ezért találták ki.


A ló egy adott dolog, az emberek meg megtanulták a saját céljaikra használni. A mosdókagylót mi csináltuk azért, hogy legyen hol kezet mosnunk, a WC-t meg azért, hogy legyen hova ürítenünk. Csak én nem értem az analógiádat?

A lóval azért húzatunk dolgokat, mert jó nekünk. Ha a csapba csináljuk azt, amit a WC_be kéne, az miért jó nekünk?


"Hogy jut eszébe? Jó gyorsan. Pff."


Ügyes vagy. Tényleg, tök nyilvánvaló, nekem is ez az első, ami eszembe jut, ha meglátok egy mosdókagylót.


M"iért nem mosok kezet a wc-ben? Mond csak, ugyan miért mosnék? Nem mindegy, hogy vidd ki vagy idd ki... "


MondD, de mindegy.

Ugyanazért, amiért belehugyozok a csapba... pont annyira irreális, mint fogat mosni a WC-ben, ezt próbálta érzékeltetni az illető, aki a választ írta.


"21:29

Lefolyó, mint olyan mond neked valamit?

És hadd kérdezzem már meg, te hogy mosol fogat? Kinyomod a mosdóba, aztán onnan szedegeted fel a fogkefével? Mosakodni se láttam még olyat, hogy valaki teli engedi és bólogat a víz alatt..."


Ezzel már megint mit akarsz mondani? Esküszöm nem értelek. Inkább olyan, mintha magad ellen érvelnél...

2011. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként te a mosógatóba is belepisilsz, ha "kéznél van"? Mert ha ennyire a te észjárásod szerint nyilván azzal sincs baj, ha a mosdóba pisilés elfogadható.
2011. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
100%
utolso es utolso elotti :DD jot nevettem:DD tok jol leirtad, teljesen egyetertek!!!!
2011. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
17%

23:53

Mit nem mondasz. Hasonlat, mint olyan ismerős valahonnan? Vizsgáld meg alaposabban mit jelent.


"miért mosnál kezet a wc-kagylóban? hát ugyanazért, amiért a csapba pisilsz..." Jesszusom. >.< Ez aztán válasz. Pont azt kérdeztem, hogy miért? Azt írjátok eszetekbe se jutna, meg nem tudjátok miért jó csapba, de enélkül azt sem tudhatod mi az az "ugyanaz". Csak jár a pofád, tereled a szót.


09:38

Szóra sem vagy érdemes


14:11

"Ez nem érv. Ide az illene, hogy a "a kerámiát se azért találták ki, hogy mi WC-t csináljunk belőle" de senki nem vitatja, hogy nem ezért találták ki." Azt próbáltam szemléltetni, hogy attól mert egy eszközt nem pontosan arra használunk, amire készítve lett, még rendesen elvégezheti a "másik" feladatát. Írok másik példát bár érzem, hogy felesleges lesz: Bográcsállvány helyett két alulétra, meg lapát nyél. Hólapátolás után porfis seprű.


"Ha a csapba csináljuk azt, amit a WC_be kéne, az miért jó nekünk?" Mert foglalt a mosdó, közelebb van, kevesebb vizet használunk el vele, kényelmesebb.


"Ügyes vagy. Tényleg, tök nyilvánvaló, nekem is ez az első, ami eszembe jut, ha meglátok egy mosdókagylót. "

Te is ügyes vagy, látszik mennyire próbáltad kitalálni. Szerintem nyilvánvaló, hogy azért jut eszébe valakinek, mert pisilnie kell. Mondok még "gusztustalanabbat". Egy ismerősöm dugóba került az autópályán, és annyira kellett neki, hogy kénytelen volt kólás üvegbe könnyíteni. Felháborító ez is, mi? Abból inni szoktunk, nem fordítva.


"Ugyanazért, amiért belehugyozok a csapba... pont annyira irreális, mint fogat mosni a WC-ben, ezt próbálta érzékeltetni az illető, aki a választ írta." Tudom, hogy frappáns akart lenni, mint itt már páran azóta, de te is írtad kérdésben, hogy "miért jó". Na most ha ezt nem tudtad, akkor alaptalanul írsz olyat, hogy "ugyanazért..."


"Ezzel már megint mit akarsz mondani? Esküszöm nem értelek. Inkább olyan, mintha magad ellen érvelnél..." Nem az én hibám, ha ezt nem érted. De akkor szívesen megtudnám, miért olyan mint ha magam ellen érvelnék, amikor még csak át sem jutott az infó?


(csak zárójelben megjegyzem, nekem egy helységben van a mosdó meg a wc és utóbbiba végzem, de ha ki se tud állni mellette, minek idiótázza le a másikat itt az egyik válaszoló, meg azóta már többen engem is... áltag iq shown up)

2011. jún. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
61%

"Nem is értem, miért nem azt isszuk egész nap... "

Mert hányadék íze van. (gondolom, nem kóstoltam)

A szervezetnek nem kell, azért ürítjük ki. De nem halsz bele, ha megiszod. Bear grylls vagy hogy írják, azt itta a vadonban víz híján.

2011. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 napietus ***** válasza:
93%
én feladom. hülyeség ellen nincs orvosság. pisiljetek csak a csapba, ha szerinted ez kultúrlényhez méltó viselkedés. az, hogy foglalt egy dolog. egészséges felnőtt ember kibírja azt a pár percet. én már álltam sorba wc előtt suliban, rendezvényen, nem lehet belehalni :)
2011. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
34%

"én feladom" Természetesen, főleg tőled nem is vártam mást, mivel amit a cigicsikkes kérdés alatt is írtál bizonyítja, hogy a berögzültségeid rabja vagy. Utcán nem mersz rágyújtani mert a papád mondta . . és benned maradt.

Na ez ellen nincs orvosság, mármint az ilyen gondolkodásmód ellen sajnos.

2011. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!