Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkóság a csapba pisilni?

Bunkóság a csapba pisilni?

Figyelt kérdés
Mennyire elfogadható a mosdókagylóba való diszkrét ürítés?
2011. jún. 5. 17:18
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
100%
Hát ti mekkora trollok vagytok! :D
2011. jún. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim válasza:
82%

a legjobb dolog csapba vizelni, mert így rögtön meg is lehet mosni a brokit..

kettő az egyben..:)

2011. aug. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 A kérdező kommentje:
Jónak jó, de ritkán alkalmazzuk.
2011. aug. 12. 17:22
 64/69 anonim ***** válasza:
100%
ezek után csodálkozom, hogy nem jött még elő a MOSOGATÓ kérdése :'D azt is WC-nek nézhetik egyesek :D
2011. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ürítenék és mosakodnék ugyanabba a porcelánba.
2012. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
100%

Néha szoktam igen, max. idehaza. A húgy tök steril ahogy írtál, a csatornába úgyis ugyanoda kerülne ahova egyébként, és a mosdókagylót különben is kell fertötleníteni, me' hát vízkövesedik meg fogmosás után is oda pököd a nyálad, és az is ugyanúgy baktérium tenyészet lehet. És különben is, közben legalább vigyorogva tudok arra gondolni hogy itt mennyien megbotránkoznak rajta! :DDDDDD Már csak azért is belehugyozok a mosogatóba is hogy pukkasszak pár embert itt :DDDDDDDD


Kezet mosni klotyóban nem európai dolog ,ez stimm, de fogatmosni pl. simán lehet fölötte.


"És hadd kérdezzem már meg, te hogy mosol fogat? Kinyomod a mosdóba, aztán onnan szedegeted fel a fogkefével?"


:DDDDDDDDD Ez nagyon ütött :DDDDD


Az ablakon kihugyozás viszont tényleg nem európai dolog...a Nyóckerben a kancigányok szokták művelni, hogy kiállnak az erkélyre és kihugyoznak az utcára. Szerencsére én nem járok arrafelé a rezervátumban.

2014. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 tutinincsilyennév válasza:
100%

anyit röhögtem a válaszokon :D

"És hadd kérdezzem már meg, te hogy mosol fogat? Kinyomod a mosdóba, aztán onnan szedegeted fel a fogkefével?"


évekig csapbahugyozó voltam elmondom miért jó és miért nem jó bele hugyozni


azért rossz:mert pár hét után a csövezetékeken lerakodik a hugykő nem a kagylóban és folyamatosan hugyszagú lesz az egész kagyló hiába domestosozod, nyugaodtan lehet felette fogatmosni a kagyló tiszta csak árad a hugyszag a lefolyóból.


azért jó:

rengeteg pozitv dolog miatt

-sok vizet megspórolsz

-nincs melléhugyozás a wc kagyló előtt tócsa, ezt a nők tudják ha éltek férfival, állandóan tócsa van a kagyló előtt

-sokkal gyorsabb csapbahugyozni és azonnal megtudod mosni a brét ha esetleg épp pipáztatás előtt állsz

-ami a legfontosabb nem vered fel éjszaka az egész lakás alvóit a wc öblítgetéssel, föleg ha 5 percenként hugyozni jársz amikor megiszol 3 liter sört, tüskével :D

2021. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
Dehogy bunkóság, én is mindig oda húgyozok, pláne ha be vagyok már abszolválva a sok szesztől . Viszont bármilyen részeg is vagyok azért rendesen kiöblítem magam után, sőt a mosdókagylót mindig én pucolom, szóval ennyi belefér . Ismertem olyan úrat is aki bele is fosott a mosdókagylóba zokszó nélkül . Ő sem volt persze józan, viszont igazi gusztusos, illedelmes úriember a való életben .
2022. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
Itthon én is mindig a csapba szoktam. A wc-re jóformán csak kakilni járok. Sokkal egyszerűbben, gyorsabban el lehet intézni. Nem fröcsög szét. Kevesebb ivóvizet kell a lehúzásra elpazarolni. Saját magam után takarítok. Szerintem semmi baj nincs ezzel. De nyilvános helyen, vendégségben nyilván nem oda fogom üríteni.
2023. márc. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!