Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkóság a csapba pisilni?

Bunkóság a csapba pisilni?

Figyelt kérdés
Mennyire elfogadható a mosdókagylóba való diszkrét ürítés?
2011. jún. 5. 17:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
100%
es az igenytelenseg ellen sincs. boldog eletet kivanok neked a mosdokagyloddal :) es persze igazad van mi mind hulyek vagyunk akik civilizalt ember modjara a wc-t hasznalja kisdolganak elvegzesere...ne haragudj, hogy ilyen primitivek vagyunk, hogy ezt igy latjuk. Te mint a legokosabb ember az univerzumban hat persze, hogy csak neked lehet igazad...esedezunk bocsanatodert, hogy ketelkedtunk :))
2011. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
81%
igen igen jajj de joooooooo :DDDD mint a vegbeled kiforditva olyan hulye vagyok es idiota is :DDD remelem mostmar jol erzed magad :DD Istenem bocsasd meg a nagy bununket nekunk akik a wc-be pisilnek....... :DDD es koszonom, hogy nincs termeszetes szelekcio, atyam mi lenne velem nem lenne Wc csesze, de csap sem! :DD
2011. jún. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
100%
de azert jo lenne ha eldontened idiota hulye vagyok vagy humoros civilizalt :DD mert nem ugyanaz.. ajanlom :MAGYAR SZINONIMASZOTAR :D de nem is erdekelsz mert el tudlak kepzelni magam elott a kornyezeteddel egyutt...ilyenekkel nem erdemes leallni mint te.........:))))szep napot!!:))
2011. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
34%

"igen igen jajj de joooooo :DDDD" Jaja, gondolom mennyire jó te szerencsétlen:D A vak is látja hogy kifogytál az érvekből és érdemesebb lenne visszabújnod a női felmenődbe.

[link]

2011. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor megint én jövök.



""miért mosnál kezet a wc-kagylóban? hát ugyanazért, amiért a csapba pisilsz..." Jesszusom. >.< Ez aztán válasz. Pont azt kérdeztem, hogy miért? Azt írjátok eszetekbe se jutna, meg nem tudjátok miért jó csapba, de enélkül azt sem tudhatod mi az az "ugyanaz". Csak jár a pofád, tereled a szót. "


De ne haragudj, te ennyire hülye vagy? Akkor leírom az ő nevében is (nekem sikerült megértenem): NINCS ÉRTELME. Így most jó? "Szívem, mikor főzöl nekem valami finomat?"

Nő: "Ugyanakkor, amikor te elteszed a szennyeseidet".

Ezt így érted? Mert ugyanezt próbáltuk mi is "előadni". Ugyanannyi értelme van fogat mosni a WC-ben, mint pisilni a csapba: SEMMI. Meg lehet csinálni, ha igénytelen az ember, de nem erre találták ki őket.


"14:11

"Ez nem érv. Ide az illene, hogy a "a kerámiát se azért találták ki, hogy mi WC-t csináljunk belőle" de senki nem vitatja, hogy nem ezért találták ki." Azt próbáltam szemléltetni, hogy attól mert egy eszközt nem pontosan arra használunk, amire készítve lett, még rendesen elvégezheti a "másik" feladatát. Írok másik példát bár érzem, hogy felesleges lesz: Bográcsállvány helyett két alulétra, meg lapát nyél. Hólapátolás után porfis seprű."


Teljesen igazad van, csak azt felejted el, hogy a te példádban adott esetben valószínűleg indokolt, hogy alulétrát használj bográcsállvány helyett. Meg lehet csinálni, ha nincs más. De én olyan helyzetet, hogy csak a mosdóba tudj pisilni, a WC-be nem, nem nagyon tudok elképzelni. Persze, ha egyszer csőtörés folytán a leamortizált tesiöltözőben csak a rozsdás csap lenne elérhető, én is megcsinálnám. De ez már régen nem az, amiről a kérdés szól.

Ihatsz is a WC-ből akár, fel lehet használni ilyen célra is. De amellett, hogy értelmetlen, gusztustalan is.


""Ha a csapba csináljuk azt, amit a WC_be kéne, az miért jó nekünk?" Mert foglalt a mosdó, közelebb van, kevesebb vizet használunk el vele, kényelmesebb. "


Legkényelmesebb az ablakon lenne kipisilni. Mégsem csinálja senki. Az hogy foglalt a mosdó, még talán elmegy, bár szerintem nem túl sűrűn fordul elő, hogy valakinek annyira kelljen. Ilyenről még nem hallottam.


"Ügyes vagy. Tényleg, tök nyilvánvaló, nekem is ez az első, ami eszembe jut, ha meglátok egy mosdókagylót. "


"Te is ügyes vagy, látszik mennyire próbáltad kitalálni. Szerintem nyilvánvaló, hogy azért jut eszébe valakinek, mert pisilnie kell. Mondok még "gusztustalanabbat". Egy ismerősöm dugóba került az autópályán, és annyira kellett neki, hogy kénytelen volt kólás üvegbe könnyíteni. Felháborító ez is, mi? Abból inni szoktunk, nem fordítva."


Az autópályán dugóban egy elég extrém eset. Most nehogy már azt akard mondani, hogy olyan helyzetben voltál, hogy ott volt előtted a mosdó, a WC foglalt, és nem bírtál öt percet várni, amíg ki nem jönnek!

Amúgy gondolom az ismerősöd nem ivott a kólásüvegből utána...


""Ugyanazért, amiért belehugyozok a csapba... pont annyira irreális, mint fogat mosni a WC-ben, ezt próbálta érzékeltetni az illető, aki a választ írta." Tudom, hogy frappáns akart lenni, mint itt már páran azóta, de te is írtad kérdésben, hogy "miért jó". Na most ha ezt nem tudtad, akkor alaptalanul írsz olyat, hogy "ugyanazért..." "


De tudom, miért jó. Semmiért. Nem jó.


""Ezzel már megint mit akarsz mondani? Esküszöm nem értelek. Inkább olyan, mintha magad ellen érvelnél..." Nem az én hibám, ha ezt nem érted. De akkor szívesen megtudnám, miért olyan mint ha magam ellen érvelnék, amikor még csak át sem jutott az infó? "


Szerintem átjutott. Számomra az jött le, hogy görcsösen próbálod a magad igazát védeni, és már olyanokkal jössz, hogy foglalt a WC és mivel nem bírod ki, marad a csap. A másik meg, hogy olyan pontokon támadod meg az érveinket, amikbe még egy profi politikus se látná értelmét.


"(csak zárójelben megjegyzem, nekem egy helységben van a mosdó meg a wc és utóbbiba végzem, de ha ki se tud állni mellette, minek idiótázza le a másikat itt az egyik válaszoló, meg azóta már többen engem is... áltag iq shown up)"


Nekem is egy helyiségben van és én is az utóbbiba végzem. Most akkor min vitatkozunk?

De tudod mit, hagyjuk ezt az egészet, te csináld a csapba alkalmanként, én maradok a jó öreg WC-nél:D


Amúgy attól, hogy angol szavakat teszel bele, nem leszel okosabb.

2011. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem is egy helyiségben van és én is az utóbbiba végzem. Most akkor min vitatkozunk?"

Én se értem min vitatkoztok, hiszen te érveltél egy darabig a mosdóbahugyozás toleranciája mellett, 75%-os válaszoló meg totál ellene volt. Vagy én értek félre nagyon valamit, vagy ti.

2011. jún. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
22%

"De ne haragudj, te ennyire hülye vagy? Akkor leírom az ő nevében is (nekem sikerült megértenem): NINCS ÉRTELME. Így most jó? "Szívem, mikor főzöl nekem valami finomat?"

Nő: "Ugyanakkor, amikor te elteszed a szennyeseidet".

Ezt így érted? Mert ugyanezt próbáltuk mi is "előadni". Ugyanannyi értelme van fogat mosni a WC-ben, mint pisilni a csapba: SEMMI. Meg lehet csinálni, ha igénytelen az ember, de nem erre találták ki őket."


Praktikusabb néha a csapba pisilni, még ha nem is napi rendszerességgel széthugyozni az egészet(hasonlót sem írtam) ez akárhogyan tagadjátok, vagy értetlenkedtek, meg lenéztek és jókedvet imitálva felsőbbrendűnek adjátok elő magatokat, de így van, egy szélsőséges példát te is írtál rá. Egy wc-ben azonban semmi esetre sem ajánlott kezet mosni a kórokozók miatt, ráadásul bele se fér a két kéz egyszerre stb... Na ez akkor ugyanaz? Inkább ne válaszolj, tény, hogy nem ugyanaz.



"Teljesen igazad van, csak azt felejted el, hogy a te példádban adott esetben valószínűleg indokolt, hogy alulétrát használj bográcsállvány helyett." Haza kellene menni érte. Időspórolás+lustaság és az is ugyanannyira hatékonyan tartja a bográcsot. Bunkóság tehát így megoldani? Idióták?


"De ez már régen nem az, amiről a kérdés szól." Hát jah, ha arra utalsz amiről a vitát kezdtük, arra még mindig nem jött válasz. Valaki idiótázott. Ez az ész hiányát jelöli, mármint a szó. Írtam, hogy észérv még sincs. És azóta se. Te is csak azt írod lényegében, hogy nincs rá szükség/nem indokolt. Ezt értem. De akkor miért idióta, akinek olykor van rá indoka? Mit nem tud, amit tudnia kéne?(nem a wc létezését) És egyáltalán, mi indokolja, hogy csak akkor hugyozhat oda, extrém-indokoltan teszi? Ne gyere a bűvös "igénytelenség" szóval mert azt mindenki másképp fogja fel, plusz ez sem racionális érvhez tartozik.


"Ihatsz is a WC-ből akár, fel lehet használni ilyen célra is." Al Bundy egy egész wc tartályt kiivott. xD


"Legkényelmesebb az ablakon lenne kipisilni. Mégsem csinálja senki." Mert nem lenne kényelmes az ablakon kipisilni. Gondold már át mit írsz. Ablak az már előfordul mellmagasságban is, de minimum hasmagasság átlagban, és udvarra ha fű van akkor szépen megritkítja. Ha meg magasan van az ablak, nem is biztonságos. Ha meg nem udvarra néz, hanem utca felé, akkor mások láthatják.

Különben amúgy ismerek olyat is, akinek a szobájától messze van a wc emeletes házban, de a szobájából egy semleges helyre nyílik az ablak és ott ad neki.


"Most nehogy már azt akard mondani, hogy olyan helyzetben voltál, hogy ott volt előtted a mosdó, a WC foglalt, és nem bírtál öt percet várni, amíg ki nem jönnek!"

Nem írtam le, milyen helyzetben voltam, csak hogy hogy jutott eszembe. Hívott a természet, ilyen egyszerű. És volt pár zavaró dolog, ez már nem olyan egyszerű, nem írom le.


"De tudom, miért jó. Semmiért. Nem jó." Neked/szerinted nem jó, de nem vetted számításba, hogy ha valaki úgy dönt csapba csavarja ki, annak valamiért mégis jó akkor. Tehát ugyan ott tart a logikátok. Sehol, félremagyarázás. Már maga ez a "semmiért jó" válasz is értelmetlen, de így is hibás, hogy nem vettem figyelembe.


"Szerintem átjutott. Számomra az jött le, hogy görcsösen próbálod a magad igazát védeni" lol:D

Ezek szerint nem jutott át. Kezd késő lenni és már így is egy csomót írtam, olvasd el mire írtam.


"Nekem is egy helyiségben van és én is az utóbbiba végzem. Most akkor min vitatkozunk?" Hogy miért is idióta, bunkó, aki ha úgy adódik nem restell a csapba hugyálni. És azért folytatom, mert pont olyanok írják, akikre duplán érvényes az említett két minősítés. Ne vedd magadra, nálad azért jelen van az értelem szikrája:)


"Amúgy attól, hogy angol szavakat teszel bele, nem leszel okosabb." Nem okosabbnak akartam tűnni, a megfelelő szó a stílus. Jobban esett így leírni, mert sztorim van erre a kifejezésre:)

2011. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
100%

21:56

Mind ketten 67%-osak vagyunk, az zavarhatott össze.

2011. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, bocs. Eszembe sem jutott hogy két embernek lehet ugyanakkora százaléka.
2011. jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 Lóri Filth válasza:
78%
a szilvát se arra találták ki, hogy belerakjuk a buktába
2011. jún. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!