Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket nem idegesítenek,...

Titeket nem idegesítenek, azok az emberek, akik a kérdéseitekhez bunkó válaszokat adnak?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el...eddig 8 kérdést írtam ki, és csak 2 kérdésemhez nem írtak sértő választ. Titeket nem idegesít? És légyszives ehhez a kérdéshez se írjatok parasztokhoz illő hozzászólást! Még akkor sem, ha meg van a véleményetek rólam. Köszönöm! :)
2011. júl. 8. 14:18
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Függ attól, hogy milyen a kérdés. Függ attól, hogy számodra mi sértő. Függ attól, hogy milyen módon sértő (mert segítő szándékú is lehet).
2011. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
77%

De igen engem nagyon zavar! Sajnos van egy pár "bunkó" nem is kevés. Olyanok akik semmit sem írnak a feltett kérdésről, csak okoskodnak provokálnak! Veszekedni jönnek ! Az ilyenek primitivek, buták!

Látom ennél a kérdésnél sem hazudtolják meg magukat!! :)

2011. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
utolsó kire gondoltál?
2011. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 Bretso ***** válasza:
0%
18:01, gyanítom rám gondolt. Nem mintha a kérdésre ne válaszoltam volna 100%-ban helyesen. A kérdés idegesítenek-e, a válaszom erre, hogy azok jobban, akik hülye kérdést tesznek fel. Ez egy vélemény. Nem egyezik az övével. Ebből egyenesen következik, hogy primitív és hülye vagyok. A tolerancia példaképe megvillant, tapsoljuk meg \o/.
2011. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
A "hülye" kérdésre nem kell reagálni. Ilyen egyszerű.
2011. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

20:54

Dehogynem kell! Ezekre a kérdésekre a legfontosabb reagálni. Azzal, ha valaki nem reagál, megerősíti őket a téves hipotézisükben. Hasznosabb ha hosszan elmagyarázza valaki mekkora barbárságot írt le a kérdésében (feltéve ha felfogja), de egy valóban bunkó válasz is helyére billentheti az illetőt. Hogy melyik hat jobban? Ez személyiségfüggő, legjobb ha mindkettőből jön 1-1.

2011. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Barbárság helyett nem inkább badarságot akartál mondani?
2011. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Illetve írni!:-)
2011. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

21:02 vagyok.


Olyan barbárokra értendő, akik tudnak beszélni, tehát nem. :)

2011. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2011. júl. 9. 11:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!