Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket nem idegesítenek,...

Titeket nem idegesítenek, azok az emberek, akik a kérdéseitekhez bunkó válaszokat adnak?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el...eddig 8 kérdést írtam ki, és csak 2 kérdésemhez nem írtak sértő választ. Titeket nem idegesít? És légyszives ehhez a kérdéshez se írjatok parasztokhoz illő hozzászólást! Még akkor sem, ha meg van a véleményetek rólam. Köszönöm! :)
2011. júl. 8. 14:18
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon is jellemző ezen az oldalon. Velem is szinte mindig előfordul. Kérdezni pedig nem szégyen. Ami neked evidens másoknak nem. Természetesen a provokatív kérdéseket elítélem. Sokan nem viselik a normális kritikát sem, rögtön azzal jönnek, hogy csak irigykedik az ember stb. Nem kell velük foglalkozni.
2011. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
......hát pedig 17:03 és a kérdező is , szokjatok hozzá, hogy leginkább bunkó, kötekedő vélaszokat fogtok kapni , bármilyen kérdést is tesztek fel, mert legtöbben élvezik, hogy anoním kötekedhetnek, aztán tuti, hogy ezek közül a bunkók közül a nagy többség face to face egy kis nyámnyila ágybaszarós köcsög! általában aki ilyen helyen pofázik, az egy kis porszem senki a való éleben! Amúgy már előre tudom, hogy pont egy ilyen kis senki, mit fog reagálni kommenthemhez... már várom!
2011. júl. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

01:05

Hogy viselkedik a való életben egy nem nyámnyila ágybasz@rós köcsög? Talán egyetért minden szavaddal?

2011. júl. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezö.Te például miért nem használod a keresöt?

6 ilyen kérdést találtam kapásból.

Vagy csak unatkozol esetleg?

2011. júl. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
01.05 ha nagyon érdekel, találkozzunk és megmutatom!
2011. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Te vagy a 01.05-ös, azért írtam felülre, hogy neked írom. Önmagaddal akarsz találkozni? :DD
2011. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
jaj 17:25 oké akkor írom így, egyébként azért írtam azt, hogy én írom, de a lényeg hogy így is vetted!
2011. júl. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

23:38

Uggyan már, mindkétféleképpen értelmezhető, felesleges utólag szellemesen hozzágyártani a kétféle értelmezés egyikét.

Egyébként nem találkozom veled élőben, félek semmi értelme nem lenne, pedig az igazság érdekében azt is be szoktam vállalni, hogy megüssenek, de lényegtelen. :D

2011. júl. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Pontosan. Akkor meg miért tetted fel ezt a h.ülye kérdést, hogy magamma találkoznék! És nem szellemeskedem. próbáltam egész primitíven leírni, hogy értsd!

Gondoltam, hogy nem találkozunk!

2011. júl. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Szonjus válasza:
Sokkal kevésbé, mint az, hogy az emberek anonimban mondanak véleményt olyan, emberekről akiket nem ismernek.
2011. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!