Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket nem idegesítenek,...

Titeket nem idegesítenek, azok az emberek, akik a kérdéseitekhez bunkó válaszokat adnak?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el...eddig 8 kérdést írtam ki, és csak 2 kérdésemhez nem írtak sértő választ. Titeket nem idegesít? És légyszives ehhez a kérdéshez se írjatok parasztokhoz illő hozzászólást! Még akkor sem, ha meg van a véleményetek rólam. Köszönöm! :)
2011. júl. 8. 14:18
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Kb. leszarom őket, nem foglalkozom velük. Kap egy mínuszt, és kész. Sajnos többet nem tehetünk ellenük. Ha visszaszólsz, jelzed, hogy ugrottál rá, és folytatja a trollkodást.
2011. júl. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
05:27 igazad van! Én is sokkal jobban szeretném, ha inkább normálisan lehetne válaszolgatni, beszélgetni bizonyos témákról, de egyből felmegy bennem a pumpa, amikor már látom, hogy sértő szóval kezdi a válaszát, főleg a kérdezőre nézve!
2011. júl. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
köszi a véleményetek!
2011. júl. 16. 15:42
 34/35 Veky ***** válasza:

Szerintem ez kérdéstől függ...

Mondjuk ez sem igaz, mert volt egy komoly kérdésem, és arra két bunkó válasz is jött. Nos, ha nem kérdezel túlságosan nagy baromságot, akkor van esélyed nem bunkó választ kapni.

Itt ezen az oldalon inkább csak véleményeket akarj megtudni másoktól, mert ha nem, akkor az oltásokat fogod kapni... :)

2011. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
köszi
2011. aug. 1. 18:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!