Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a helyzetekről?

Figyelt kérdés
Többször jártam úgy, hogy reggel ültem be a kocsiba és lent a munkások bámultak mint a barmok és szövegeltek, hogy biztos az apja kocsija...máskor meg 20 éves srácok, hogy biztos céges kocsi, biztos nem az ővé stb...Mi ez a leértékelés, ha nem is ismernek...én mindenért megküzdöttem az életben.
2011. júl. 14. 10:51
1 2 3
 11/27 napietus ***** válasza:
pontszámomon látszik, itt is mennyi irigy van :D köszönjük, Emese. erről beszéltem.
2011. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nem drága merciről van szó, normál külföldi kocsiról, semmi extra...
2011. júl. 14. 13:06
 13/27 A kérdező kommentje:
Amúgy ezek azok a tipusú emberek, akiknél ha gyalog mész, akkor balf. mert nincs kocsid, ha kocsival mész akkor biztos nem a tied, ha nincs barátnőd akkor balf. mert nem tudsz szerezni magadnak, ha van barátnőd és még jócsaj is ráadásul akkor meg frusztráltan kifakadnak, hogy mi a f. keres egy ilyen nő velem...stb stb. Azt hiszem mindegyik verzióval találkoztam.
2011. júl. 14. 13:11
 14/27 napietus ***** válasza:
100%

jameg érdekesek az emberek :) van egy barátunk, vállalkozása kezdetben abból állt, hogy háztáji zöldséget-gyümölcsöt vásárolt fel, és a nagybanin eladta. jól ment a bolt, de mégis egy öreg tragaccsal járt árut átvenni, mondván nehogy ezek az emberek (többsége nyugdíjas, gyeses, munkanélküli) azt érezzék, villogni akar. erre megkapta egy öreg bácsitól, hogy: "Józsikám, azért családos ember létedre nem kéne a lányokra meg a mulatozásra költeni a pénzt" nézett hülyén, erre a bácsi: "hát ide jársz már 3 éve édes fiam, jó áron adod el a gyümölcsöt, tudom én, aztán még mindig ezzel az öreg ronccsal jársz. hát hova teszed azt a sok pénzt?"


:D:D:D:D

2011. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Eddigi tapasztalatom azt mutatja, hogy az hogy sose pofáztam vissza hanem mentem dolgomra oda vezetett, hogy a fiatalok a negyedben(van jópár szemianalfabéta köztük) azt hiszik, hogy egy lúzer, gyáva vagyok pedig messze állok attól(anyagilag,professzionálisan megvalósult vagyok).Nem úgy tünik mintha idegesitette volna őket, hogy én számba se vettem mikor pofáztak.Nekem úgy tünik a passziv viselkedésem mégtöbb bátorságot adott nekik.
2011. júl. 19. 17:31
 16/27 anonim ***** válasza:

Ezek valamiért kinéztek téged maguknak. Nem szimpi a fejed, vagy mittudomén.


Csak kerestek egy okot hogy beléd kössenek. Mindennapos dolog. Le kell sz*rni.

Kik ők neked, hogy foglalkozol a véleményükkel?


Ha annyira professzionálisan megvalósult vagy, akkor ne alacsonyodjál már le odáig, hogy ilyenekkel foglalkozol.


Akkor igenis húzd ki magad abban a kocsiban, aztán mondjanak amit akarnak.

Te kocsid, te dolgoztál meg érte, akkor legyél is büszke rá, és tegyél arra magasról, hogy mit gondolnak az irigyek.


És ha az apád kocsija volna akkor mi van? Mi közük nekik hozzá?


Meg hát azt te honnan tudod mit hisznek? Utánad kiabálnak, vagy mi? Mert akkor elég primitívek.

2011. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Hangosan kinyilvánitják...igen, primitivek engem meg nem kéne érdekeljen mit mond rólam egy idegen, de hát utálom az igazságtalanságot.
2011. júl. 20. 15:51
 18/27 anonim ***** válasza:

Nézd, most vagy kiszállsz a kocsiból és megmutatod ki itt a Jani (avagy bevered a képüket és akkor lesüllyedsz az ő kis egyszerű, igénytelen, primitív szintjükre)

Vagy egyszerűen figyelmen kívül hagyod őket, és előbb utóbb ráunnak. Ugyanaz a fazon, ugyanazzal a kocsival minden nap, és ugyanúgy beszólnak, és ő ugyanúgy nem bosszantja magát rajta, arca se rezdül... hát mi ebben az érdekes? Hosszú távon semmi!

majd találnak maguknak új hobbit


De milyen környék ez? Mifelénk mindenki tesz rá magasról hogy kinek mije van. Max. egymás közt megjegyezzük, hogy "na, ennek is van mit a tejbe aprítania", aztán megyünk tovább a dolgunkra, nem jutna eszünkbe az utcán alpári módon ordibálni.

2011. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 pelgrim ***** válasza:

Az, hogy mások kisebbségi érzéssel küzdenek és te azt már azzal is kihozod, hogy téged látnak anélkül, hogy kérkednél valamivel, nem a te hibád az, az ő gondjuk. De nehogy pontra tegyed őket.


Jobb lenne ahelyett, ha magadba néznél, mert kétség kívül van benned valami ami egy ilyen viselkedést ezekből a szerencsétlen emberekből kicsalja. Ez hasonlít arra amit a félelem szagának szoktak nevezni.


Ez egy természeti törvény, a ragadozó állatok azt az állatot válasszák ki prédának a sok közül, amelyik a leginkább retteg tőlük. Az ember ebben nem különbözik az állatoktól. Talán valahol mélyen egy halvány „bűntudat” van benned velük szemben, mintha a te hibád lenne, hogy ők nem olyan sikeresek. Ilyen dolgoktól meg kell szabadulnod, akkor megszűnnek az ilyen viselkedések veled szemben, de ha nyíltan reagálsz rá, akkor csak romlik a helyzeted.

2011. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Erdély, a főszereplők meg románok.
2011. júl. 20. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!