Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi leszel halloweenkor? :D

Mi leszel halloweenkor? :D

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 19:14
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 WorfHadnagy ***** válasza:

67-es! Hogy ironizálok-e, azt majd mindenki eldönti. (Mindenesetre a "kapitalista jenkik" által összehozott utopisztikus világ sokkal élhetőbb, mint a mostani... És ez nem a romák miatt van, hanem az emberek miatt.)


Elmebeteg vagyok, mert egy nekem tetsző világba menekültem? Mert egy olyan -hiába mesterséges- kultúra fogott meg, amiben a becsületnek ereje van? Akkor már hívom is fel a sárgaházat.

2011. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
52%

19:54 Ki beszélt itt szörnyekről meg táltosokról??

Mi köze a kérdéshez? Nem vágom de azt igen hogy Te az okosabbik fajta vagy.

2011. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
69%
Miért csináltok élethalálharcot egy egyszerű kérdésből? Akit nem hívtak meg ilyen buliba, vagy elvből nem öltözik be, az minek válaszol, csak hogy legyen min vitatkozni? Utálom már ezt az oldalt, minden rohadt kérdésbe bele kell kötni, egymást sértegetni, áhh...
2011. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 WorfHadnagy ***** válasza:
76-os! A kérdező pl. Tudod? Halloween, beöltözés, zombik, boszorkányok, vámpírok, vérfarkasok, űrlények, stb?
2011. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 WorfHadnagy ***** válasza:
Én tudok kulturáltan vitatkozni, most pl. nem logikátlan romulán g3ciztem le egyik válaszolót sem. >>:-D
2011. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 bitangbigtank ***** válasza:
11%
Semmi.. Őszintén megmondom nem szeretem.. Az évben bármikor lehet bulizni, de halottak napja előtt bírd ki egy kicsit..
2011. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:

"Elmebeteg vagyok, mert egy nekem tetsző világba menekültem? Mert egy olyan -hiába mesterséges- kultúra fogott meg, amiben a becsületnek ereje van? Akkor már hívom is fel a sárgaházat."


Igen, szerintem ezt kéne tenned.

2011. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:

"Ne erőlködj... Mindenki úgy ünnepel, vagy nem ünnepel, ahogy akar. Nincs jogod lenézni senkit emiatt. Ez kb olyan, mintha antiszemita tetű lennél (ha az vagy, akkor 3 éves lánnyal közösülő rabbitanonc)."


De van, mert viccet csinálnak ezzel a halottak napjából.

2011. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 WorfHadnagy ***** válasza:
Jól teszik. :-D Az Irigy Hónaljmirigy is sokmindenből viccet csinál, mégse vergődök. Amúgy elgondolkodhatnál azon a csodálatos élményen, amit a kenyérpirító nyújthat gumikacsaként alkalmazva! Simahomlokú p'taQ! Remélem, a Rura Penthén végzed!
2011. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
94%

Oké, akkor oszlassuk el a tévedéseket! A Halloween nem a Halottak napja előestéje, hanem Mindenszenteké.

okt 31. - Halloween

nov 1. - Mindenszentek

nov 2. Halottak napja


Mindenszentek előestéjét nem csak az amerikaiak ünneplik, és nem ők találták ki. Mi köze bárkinek ahhoz, hogy mit csinál a másik? Ez a vergődés, hogy "Ne ünnepeljétek, hülyék vagytok" majdnem olyan, mint amiket a Jehova tanúitól hallok. Egyébként valaki írta, hogy az okos nép beolvasztja más népek kultúráját a sajátjába. Igen, ez így helyes. És igen, a karácsony sokkal több pogány elemet tartalmaz, mint sokan gondolnák. Ennyi erővel, akik nem akarják a pogány részét tartani, szerintem ne is állítsanak fát, mert az például pogány szokás.


Mi leszek Halloweenkor? Könyvmoly. A Moly weboldalán van egy kihívás, miszerint egy éjszaka alatt el kell olvasni egy ifjúsági regényt. Hát én ezt fogom tenni.

2011. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!