Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi leszel halloweenkor? :D

Mi leszel halloweenkor? :D

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 19:14
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
Én nem ünneplem, így önmagam leszek. :D
2011. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
100%

Emberek, mikor fogjátok már fel végre, hogy a Halloween nem halottak napján van, és nem is előtte lévő este, hanem KÉT NAPPAL ELŐTTE?


Különben én zombi menyasszonynak akartam volna beöltözni idén, de nem fogok, mert beteg vagyok (jelmez nélkül is eléggé zombinak nézek ki jelenleg), és kétlem, hogy 31-ére annyira meggyógyulnék, hogy buliba kívánkozzak. Szóval majd jövőre.

2011. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim válasza:
100%
én Leia hercegnő, vagy a Kárhozottak Királynője szeretnék lenni. Még nem tudom, melyik fog összejönni, de mivel 2 buliba is hivatalos vagyok, lehet mindkettőt összehozom :)és attól giccses import ünnepnek hívjátok, még jó dolog a Halloween, az amcsik nem hülyék, és akinek nem tetszik nem kell elmenni egy ilyen buliba. a kérdés az volt, h ki minek öltözik, nem pedig, az, hogy ki mit gondol a Halloweenről, aki nem megy el, az ne írjon választ.
2011. okt. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim válasza:
86%
Mi ez a szarság, hogy magyar vagyok aztán nem tartom !!!! Szerintem egy nagyon hangulatos és szórakoztató ünnep a Halloween, leszámítva a temető látogatásos részt ! Csak a magyarok lehetnek ilyen begyöpesedetek, hogy nem ünneplik olyan formában ezt az eseményt, mert nekik csak szenvedniük kell ! Pedig más európai országokban is ugyanúgy van mint Amerikában és mi is tarjuk ezt az ünnepet !
2011. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 WorfHadnagy ***** válasza:
69%
54-es! Egyetértek. Mindenki hazaáruló jenki a szemükben, aki szeretne új dolgokat megismerni. Meg ugatnak, hogy csak a csokizásról szól, hát, a 18-20 év körüliek/fölöttiek nem csokigyűjtés céljából fognak halloweenezni. :-)
2011. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
0%

" Mi ez a szarság, hogy magyar vagyok aztán nem tartom !!!! Szerintem egy nagyon hangulatos és szórakoztató ünnep a Halloween, leszámítva a temető látogatásos részt ! Csak a magyarok lehetnek ilyen begyöpesedetek, hogy nem ünneplik olyan formában ezt az eseményt, mert nekik csak szenvedniük kell ! Pedig más európai országokban is ugyanúgy van mint Amerikában és mi is tarjuk ezt az ünnepet !"


Ja, az Egyesült Királyágban, aztán slusz-pasz.

2011. okt. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
0%

"54-es! Egyetértek. Mindenki hazaáruló jenki a szemükben, aki szeretne új dolgokat megismerni. Meg ugatnak, hogy csak a csokizásról szól, hát, a 18-20 év körüliek/fölöttiek nem csokigyűjtés céljából fognak halloweenezni. :-)"


Akkor meg ne nevezzeték haloweennek, nevezzétek egyszerűen beb.szási indoknak. Amúgy én is ebben a korosztályban vagyok, aztán igazából senkitől sem hallottam ilyet, hogy halloween-t tart, bár azt hozzáteszem, hogy nem fővárosi vagyok, de akkor is.

2011. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
83%

Nem mindegy, minek minek nevezik?


"- Te figyelj már! Nem akarsz átjönni hozzánk hétfő este, beöltözős buli lesz!

- De jó! Halloweeni party?

- Nem.

- Aha. És minek kell beöltözni?

- Hát valami rémisztő dolognak.

- Akkor az halloweeni party, mert halloween idején tartod."


Szal erről ennyit. Akkor tartja. A körülmények nagyon hasonlatosak egy halloweeni partyhoz, akkor mégis mi a ráknak nevezze? Beöltözünk-kísértetnek-és-bulizunk-október-harmincegyedikén-partynak?

2011. okt. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 WorfHadnagy ***** válasza:
100%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:44


Nem feltétlenül a berúgásra gondoltam. Ha mindenki berúgna, ahányszor összeröffen a barátaival, akkor már egy magyar sem élne, mindet elvinné a májprobléma.


Ahogy előttem leírták, az október végi beöltözős buli a halloween. Nem elseje, nem másodika, harmincegyedike. Nem kell mindenféle f@sznak lehordani a másikat, ha ismerkedik ezzel a jelenséggel.


Akinek csak a magyar dolgok számítanak,. az takarodjon ki a japán gyártmányú számítógépe elől, tegye be a tengerentúlról származó kukoricával ízesített kínai rizst, menjen birkát/tehenet/lovat terelni a pusztába! Nem a magyarok székelték a spanyolviaszt, nem ők hugyozták a Niagarát, de még a Passzát-szelet sem ők fingták. Más népek is élnek ezen az elcseszett bolygón, akik közt lehetnek jófej, okos emberek is.


Régebben én is így gondolkoztam, hogy aki/ami nem magyar, azt el kell pusztítani, de rájöttem, hogy a sovinizmus nem jó semmire. Aztán a nagy négerutáló náci haverjaim marihuánás afférjaikkal dicsekedtek, na, mondom, az anyátokat, és ott lett elegem az eszméből. Azóta nyitott szemel járok, tudom, hogy nem ítélhetem meg/nézhetem le a másik nemzetet szokásai miatt, mert az bunkóság.


Akinek szúrja a szemét a tök, az roskadjon magába, mint az általa gyűlölt jenki emós, depressziós tinédzser, vagy mit bánom én! Részemről a vita lezárva.


Kérdező! Én vagy klingon lennék (ahogy a tavalyi koleszfarsangon is), vagy Freddy Krueger. :-D

2011. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 WorfHadnagy ***** válasza:
*tegye be a hűtőbbe. Túl sok a gondolatom... :-D
2011. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!