Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi leszel halloweenkor? :D

Mi leszel halloweenkor? :D

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 19:14
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
42%

De ez nem egy iparcikk... mármint de, ez egy iparcikk. Direkt csak azért van, hogy te vegyél ilyen kis csecsebecséket a boltokban.

Engem igazából csak az háborít fel, hogy rögtön suttyó turulmagyar aki ezt nem tartja meg. Pedig nem, csak szimplán nem hüly.e. Ez az én kultúrámba nem fér bele, erre van a farsang.

2011. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
82%
A farsang az más. Az télűzés, ez meg betakarítás. Nekem például nagyon tetszik a Halloween, de attól még nem fogok a boltban mindenféle giccses szärt megvenni, dekorációt meg jelmezt magam készítek. És szerintem a legtöbben így tesznek.
2011. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim válasza:
36%
Most embernek öltözöm a sok hülye anglicista zombi meg majd néz és bújtatja a családját előlem. Mekkkkkora buli lesz!
2011. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
Hát én be leszek tépve xD
2011. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim válasza:
Háziasszony
2011. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim válasza:
100%
Inkább veszek minden féle csecsebecséket mint hogy koszorút vegyek és a temetőbe menjek, szerintem szép ünnep ez szerintem halottaink sem szeretnék hogy búslakodjunk hanem hogy tovább lépjünk.
2011. okt. 29. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim válasza:
Én zh-ra készülő egyetemista leszek^^
2011. okt. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 WorfHadnagy ***** válasza:

ma 09:57


Igen, mert mindenki keresztény az országban.


És tudod egyáltalán, mit jelent sznobnak lenni? Tudod, azok a hülye újgazdagok, akik nem tudnak, mit csinálni a pénzükkel. Hogy jön ez a téma ehhez a kérdéshez?


Nálunk a suli -egy népi kézművesiskoláról van szó- sem ilyen konzervatív. Tökfaragó és plakátkészítő verseny is volt. Ha ennyire antimagyarista ünnepszerűség lenne, akkor a tanárok pont nem engedélyezték volna. Ugye régen, a kézművesek idejében a magyarok 99%-a keresztény volt.


Na, mindegy... Aki ennyire tokos agyú, az a szex után a dohányzást is a paplan alatt intézze! :-D (Ez mindenkinek szól).

2011. okt. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 A kérdező kommentje:
Ezt a sok 'magyarkodást' kicsit szánalmasnak tartom néhány embertől ..
2011. okt. 29. 12:34
 50/67 anonim ***** válasza:
0%
Én jenki majmoló majom leszek helovínkor és végigkoslatom a fél város cukorkáért, aki meg hülyén néz rám azt megijesztem, hú de jó \o/
2011. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!