Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 30-50 éve is az igényes nők...

30-50 éve is az igényes nők szőrtelenítették a hónaljukat, ugye? Legalább nyáron.

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 20:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az átlagnő, főleg vidéken, nem. Azt ugyanis k.urvásnak tartották. Nagyobb városokban már inkább, de semmiképpen nem volt annyira elterjedt, mint ma.
2011. nov. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szőrtelenítettek, de még olyan 15-20 éve sem volt annyira alapvető, mint most.

Emlékszem, gyerekkoromban, valamikor a 90-es évek első felében olvastam egy cikket egy női lapban arról, hogy akkor most szedjük a szőrt a hónaljunkról vagy ne? Szóval, úgy tűnik, akkor már téma volt, de voltak még ellenvetések. :)

Egyébként meg ajánlom ezt a videót talán 88-ból. Az 1:08-nál van a lényeg. :)

http://www.youtube.com/watch?v=mzDCMk1kOfY

2011. nov. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 mustafa33 ***** válasza:
44%
30 éve még nem. Sőt gyanús volt ha igen, mert mindjárt a lapostetű jutott az ember eszébe. És valóban amiat hozták divatba a hivatásosak. Elterjedni először a bikini vonal miat kezdett a "frizura" igazítás. A 80-as években még a nudistrandon sem láttam "babapuncit". A szőrtelenített férfi vagy kulturista volt, vagy b↑n↑zi.
2011. nov. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
44%
Mert van az h ha egy pasi szoros a strandon (hasa, hata, honalja is) azt ugy veszik h az termeszetes....de bezzeg ha egy nonek a laba, honalja, bikinivonal....az ciki, botrany.....holott azt is a termeszet krealta Igazsagos ez?
2011. nov. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 mustafa33 ***** válasza:
44%
Érdemes figyelni a százalékolást☺, ha a kérdezőnek meg a menő divatnak nem megfelelő, lehet bármenyire igaz, mert ugye van aki megélte és azért tudja, ha nem az amit várnak lenullázzák. ☻ Szociológusok, téma!
2011. dec. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok ilyen. :)

Nem én pontoztam le a válaszadókat.

[link]

2011. dec. 1. 01:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!