Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Megismerkedtem egy nigériai...

Megismerkedtem egy nigériai fiúval a neten, bár évek óta európában él.2 hét után azt szeretné, hogy menjek ki hozzá következő hónapba, megveszi a jegyet is nekem?

Figyelt kérdés
Azt mondja szeret, de nem is ismer igazán. Ez csak nekem furcsa? Itt nem tudnak eladni vagy ilyesmi? Amúgy a kisfiammal mennék. (De nem fogok, mert irreális nekem. )
2011. nov. 14. 12:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy bedőlj neki, bakker. Menjen hozzád ő, bár nem értem, miért kell ezt erőltetni 2 hét után..
2011. nov. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 bánomisén ***** válasza:
100%
Én nem indulnék el egy szinte idegen emberhez a világ másik felére, főleg nem a gyerekemmel. Főleg úgy, hogy irreális dolgokat - szerelem - hajtogat minden alap nélkül. Nem azért mert elad, hanem mert komolytalan.
2011. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Na én is így gondolom, de mégis miért szórakozhat ilyesmivel?

Már tervezné, h segít nekem munkát keresni, egyyütt laknánk.

Nem állnak talán szóba a négerekkel, mint nálunk a egyes nemzetiségűekkel?

2011. nov. 14. 13:07
 4/31 anonim ***** válasza:
78%
Ezek az afrikaiak mind arra mennek,hogy átverjék az európai nőket,ha jót akarsz magadnak meg ne próbálj kimenni hozzá!
2011. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen csinálják ezt. Anyukaként ne legyél buta, felejtsd el a pasit.
2011. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Mindegy valaki milyen nemzetiségű, nem? Mármint a szerelem érzése egy egyetemes dolog szerintem. Nincs olyan férfi aki csak így rámondja és így is érzi szerintem.
2011. nov. 14. 13:08
 7/31 A kérdező kommentje:
De hogy verne át??? Ő venné a jegyet, nem kér péntz, nem várja hogy én hívogassam. Azt meg hogy nem enged haza... Hát olyat csak nem tud csinálni. Amúgy cipruson lakik.
2011. nov. 14. 13:09
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ki szeret bele 2 hét alatt az interneten bárkibe is? És 2 hét után már azt akarja, hogy menj oda gyerekestől? A pasik nem ilyenek, legyen fehér vagy fekete. Gondolkozz már...
2011. nov. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Hát ez az, értem ezt én is. Csak hogy mégis mit akarhat? Nem tudom elképzelni.
2011. nov. 14. 13:11
 10/31 A kérdező kommentje:

Olvasgattam ilyen átveréseket, de azok a pénzről szólnak főként. És még mondtam is , h szegény vagyok.

Nem akar semmi pénzféleséget, azt mondja segít munkát is keresni ott nekem.

Mi a fenét akarhat?? Relytély nekem.

2011. nov. 14. 13:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!