Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Megismerkedtem egy nigériai...

Megismerkedtem egy nigériai fiúval a neten, bár évek óta európában él.2 hét után azt szeretné, hogy menjek ki hozzá következő hónapba, megveszi a jegyet is nekem?

Figyelt kérdés
Azt mondja szeret, de nem is ismer igazán. Ez csak nekem furcsa? Itt nem tudnak eladni vagy ilyesmi? Amúgy a kisfiammal mennék. (De nem fogok, mert irreális nekem. )
2011. nov. 14. 12:52
1 2 3 4
 21/31 bánomisén ***** válasza:
65%

Kérdező, a nigériaiak nem a munkakedvükről és munkamoráljukról híresek, úgy is mondhatnám, hogy lusták, mint a dög. Egyszerűen annyira nem érdekled, hogy felemelje a seggét és elutazzon Magyarországra. Vagy nem tud elmozdulni a felesége mellől, mert honnan tudod két hetes internetes "ismeretség" után, hogy az nincs neki? És ha rákérdezel, igazat fog mondani?

Szerintem tedd félre egy kicsit a társ utáni olthatatlan vágyadat és gondolkodj logikusan.

Az előzőnek igaza van: neked repülőjegyre van pénze, de ő nem tud utazni? És ha ott leszel, akkor is dolgozni fog, téged meg egyedül hagy, hogy vezesd a háztartást? Valószínű...

2011. nov. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Tudom, mondom furcsa ez, de fogalmazhatok úgy, h lehetetlen vagy érthetetlen. Írtam, h nem is megyek, nincs az a pénz hogy csak úgy elmenjek/jünk.

Biztos vagyok benne egyébként, hogy jó pár nővel játssza még ezt. Nem ment el a maradék sütnivalóm azért. :D


Csak kíváncsi voltam, h ti mit gondoltok erről, h mit akarhat vajon, igazából.

2011. nov. 14. 13:49
 23/31 bánomisén ***** válasza:
Ingyencselédet aki mellékesen még ingyen ágybetét is. Mi mást akarhatna ismeretlenül?
2011. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
jaja :)
2011. nov. 14. 13:57
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

"Rejtély..".


Nem rejtély, kedves kérdező. Lehet, hogy az illető úr a világ legbecsületesebb embere, ámde: a nigériai internetes (és egyéb módszerekkel operáló) csalók hírhedtek az egész világon. A legváltozatosabb trükkökkel csalnak az országukba naív, vagyonos embereket (is), akik közül azután nem egy a helyi bűnbandák kezétől hal meg. Az országban erős a bűnözés, mind szervezett, mind egyéni formában. Az Európába emigrált nigériaiak között nagyon sok az emberkereskedő: afrikai és európai fiatal nőket csalnak lépre (úgy kezdik, ahogy nálad...!!!), azután rövid időn belül - kegyetlen kínzásokat követően - az országutak mellett, vagy bordélyban találják magukat. VIGYÁZAT! A nigériaiak nem kispályások! Legyen eszed, magyar fiatalasszony, az Istenért!

2011. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj,

szerintem az lenne a legegyszerűbb, ha azon az oldalon, ahol megismerkedtetek, csinálnál egy kamu profilt, kamu képpel, kamu névvel, kamu nemzetiséggel, egyszoval minden más legyen, mint amilyen te vagy. Kezdj el vele beszélgetni, és majd meglátjuk mi sül ki belőle. Ha megint elő adja a dumáját, akkor elég világos hogy átverésről van szó.Próbáld ki!

2011. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Mikor majd végbélrepedéssel fekszel a kórházban, a gyerekedet meg a rendőrség sem találja, akkor majd megoldódik a "rejtély".
2011. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
75%

14:53-as vagyok.


Van egy gyereked is. Hallottál már szervkereskedelemről? Nem mondok többet. Keress utána a neten.

Aggódva kérlek: nehogy megtegyél bármi olyan lépést, amely a hazád elhagyásával jár. "Semleges területen" már bármit megtehet veled: az első az, hogy elveszi az útleveledet - és a gyerekedet. A többit írtam.


Mondom: lehet becsületes is az az ember - de kisebb ez az esély, mint az ellenkező. Ha elfogadsz egy jótanácsot: mindig a legrosszabb forgatókönyvre számíts..ha jobb jön, kellemesen csalódsz. Ha ez az úr komolyan meg akar ismerni, vegye a fáradságot, jöjjön el. Bizonyítson. De még hazai területen is légy óvatos: frekventált helyen és nappal találkozz vele..a kicsit ne vidd el magaddal; mindig legyen olyan barátod/ismerősöd, akivel közlöd, kivel, hova mész. (A legjobb lenne mégis hanyagolni.) Légy okos!

2011. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

Írtam Neked privit...

Várom a válaszod.

Üdv.

2011. nov. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 mustafa33 ***** válasza:

Azt szokták mondani, elad majd három teveér.

De nem egészen hülyeség, ha nem is szó szerint. Nem háromér, és nem teveér.

2011. nov. 17. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!