Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Megismerkedtem egy nigériai...

Megismerkedtem egy nigériai fiúval a neten, bár évek óta európában él.2 hét után azt szeretné, hogy menjek ki hozzá következő hónapba, megveszi a jegyet is nekem?

Figyelt kérdés
Azt mondja szeret, de nem is ismer igazán. Ez csak nekem furcsa? Itt nem tudnak eladni vagy ilyesmi? Amúgy a kisfiammal mennék. (De nem fogok, mert irreális nekem. )
2011. nov. 14. 12:52
1 2 3 4
 11/31 Antimod ***** válasza:
100%

Mondd neki azt, hogy több időre van szükséged. Lehet, hogy nem egyedül téged bolondít, és európai nőket - gyerekeket visz ki Nigériába, ahol aztán eladják őket meg ki tudja mi történik.

Az is lehet, hogy egy rendes férfi az illető, és tényleg az az igazság, amit ő mond.

De nem lehet így tudni.

2011. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
rejtély
2011. nov. 14. 13:16
 13/31 bánomisén ***** válasza:
100%

Kérdező: Afrikában teljesen más a kultúra, mint Európában, és hiába költözik valaki át, sosem lesz igazán európai. Ránk is hat a saját kultúránk, nem tudjuk letagadni, hogy magyarok vagyunk, akármelyik országban is éljünk, ez velük ugyanígy van.

Más ott a nők és a férfiak megítélése, más a munkamegosztás kettejük között (a nők dolgoznak, a férfiak henyélnek), más a mentalitás, minden más.

Hallottam már nem egy ismerősömet arról panaszkodni, hogy amikor Afrikából származó fiúval randizott, annak az volt a természetes, hogy a nő fizet. Nem azért, mert alávaló gazember volt a srác, hanem mert náluk ez a szokás. A nő kiszolgálja a férfit.


Hogy mit akar tőled? Bármit akarhat a játszadozástól a házasságig, ezt nem tudhatja senki. Ha el tudod fogadni és magadévá tudod tenni az ő kultúráját, akkor még boldog is lehetsz egy afrikai születésűvel, de ha nem, akkor második generációssal ismerkedj, aki már itt született Európában, ők már e szerint a kultúra szerint nevelkedtek, nagyobb az esélye, hogy a mi fogalmaink szerint normális az értékrendje.

2011. nov. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

@Bánomisén.


Igen, valószínű így van, ahogy mondod. Szerencsére ez a fiú dolgozik. (azt mondja) Én nekem soha nem kell dolgoznom majd ház bérleti díjért, mert ez a férfi dolga.


Hát ha elfogadja és megmarad a kapcsolat így neten keresztül még vagy fél évig, akor lehet meglátogatom. Az már nem olyan ijesztő, nem?

2011. nov. 14. 13:23
 15/31 anonim ***** válasza:
Hány évesen lettél anya?
2011. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
21 évesen. És igazából nem valakit keresek, aki eltart, szerelmet. És nem ragaszkom ahhoz sem, hogy valaki feket vagy külföldi legyen. Igazából preferálom az ithhoniakat.
2011. nov. 14. 13:25
 17/31 bánomisén ***** válasza:
100%

Kérdező, miért nem keresel valami köztes megoldást? Ha annyira megteheti, látogasson meg ő téged, gondolom, néhány napos szállodai tartózkodás nem veri a földhöz az anyagi helyzetét.


Interneten mindenki azt ír, amit akar. Én is írhatom, hogy dúsgazdag vagyok, azt is, hogy koldusszegény, ki tudja lecsekkolni? Az is lehet, hogy pszichopata gyilkos vagyok, aki itt szedegeti az áldozatait. Tudod ellenőrizni? Meg mernél látogatni engem itt, Londonban? Ugye, hogy nem, pedig nő vagyok, mint te, magyar, mint te. De vajon igazakat írtam-e neked interneten???

2011. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Na mégis mit akarhat egy férfi egy nőtől?Jól meg...ni,és azért te menj ki hozzá,hogy kiszolgáltatott helyzetben légy,és azt csináljon veled,amit csak akar.Ha komolyan gondolja,mond meg neki,hogy ő jöjjön Magyarországra,mert itt azért nagyobb biztonságba lennél.De valószínű,hogy az ilyen pasi csak játszik a nőkkel,és a többi nőnek is valami hasonlókat ígér.
2011. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Igen.

Kértem már, h ő jöjjön. Azt mondja, hogy nem tud, mert dolgoznia kell és nem tud csak úgy szabadságot kivenni. Lehet tartogatja karácsonyra, hogy haza mehessen...stb...

Ez is lehet furcsa, de lehet igaz.

Lehet nem könnyű feketekén ott munkát találni és nem kéregethet csak úgy szabadságokat.

2011. nov. 14. 13:32
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de idegen nőknek meg a gyereküknek vehet csak úgy repülőjegyet...hagyjukmár :)
2011. nov. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!