Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tehetek egy bunkó szomszéd...

Mit tehetek egy bunkó szomszéd ellen?

Figyelt kérdés
Évek óta tart egy füttyögve rikácsoló papagájt, vagy mi a csudát. Egyszerűen megbolondít a hangja. Szépen kértem, hogy próbáljon már valamilyen megoldást, mert nem tudom kinyitni az ablakot, (már kicseréltettem zajszigeteltre, de még így is hallani)Erre megsértődött, és nem fogadja a köszönésem sem. Nem akarom kiütni a fogát, de félek, egyszer rákényszerülök.
2011. nov. 17. 14:00
1 2 3
 1/27 komasa ***** válasza:
20%
Az én szomszédom papagája már az örök vadászmezőkön rikácsolna. Elloptam volna, és mindent úgy állítottam volna be, mintha elszökött volna. Ő várná, hogy talán egyszer haza jön de már a föld alatt lenne.
2011. nov. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
38%
Nem ő a bunkó szomszéd, hanem te. Nekem 3 hullámosom és két nimfám van és annak verném ki a fogát, aki ezt szóvá teszi. Az egyik nimfa rendszeresen a szomszédasszony után fütyül és akkor is rákezd, ha áll valaki az ajtó előtt. Ő a csengőnk. Ha a szomszédod reggeltől estig bömböltetné a zenét, azzal sem tudnál semmit kezdeni. Nem a papagáj a hibás, hanem te, mert nem bírod ki kötözködés nélkül. Örülök, hogy a szomszéd a madarat választotta. Költözz ki az erdőbe, aztán panaszkodj ott.
2011. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%
14:20 egy kicsit egyszerű ember, de abban igaza van, hogy minden további nélkül tarthat a szomszédod madarat, sokmindent nem tudsz tenni. A madár meg pláne nem hibás ebben. Szerintem is aránylag egész jól megúsztad, ennél vannak sokkal rosszabb szomszédok is.
2011. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Virág6 ***** válasza:
55%
Ha idegesít,akkor állítsd le a kutyáját is hogy ne ugasson,a kacsáit se hápogjon,és ne röfögjenek a disznói sem.Egyszerűen ne tartson állatot?Kérd meg vigye arrébb az ablakotoktól.Sajnos a papagájnak is szükség van levegőre,nem lehet szájzárt adni neki.Vegyél fűldugót.
2011. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
14,20-nak. Őszintén kívánom neked, hogy az életben legyen örömöd a papagájod. Más se.
2011. nov. 17. 14:33
 6/27 A kérdező kommentje:
Virág6-nak. A felsorolt állatok Magyarországon természetes zajnak számítanak. Míg te nem.
2011. nov. 17. 14:34
 7/27 A kérdező kommentje:
Komasa, lenne egy jó melóm :) :) Kösz. :)
2011. nov. 17. 14:36
 8/27 Virág6 ***** válasza:
59%
Remélem nincs állatod.Ha ez is zavar.a papagáj csiripelés mű?
2011. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Virág6-nak. Van állatom, ha akarsz ideköltözhetsz te is. Legalább jó társasága lesz a papagájnak.
2011. nov. 17. 14:56
 10/27 anonim ***** válasza:
72%
Kedves kérdező, te egy imádnivaló, csuda fickó lehetsz, nem értem a szomszédodnak mi a gondja veled. :)
2011. nov. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!