Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 19 éves vagyok és nem vagyok...

19 éves vagyok és nem vagyok fenn Facebookon. Ez ciki?

Figyelt kérdés
Komolyan vesznek még így?
2012. febr. 17. 21:05
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

21:31, köszönöm, de a korok közti eloszlás lenne a fontosabb. Ha a 30 %-ot egyenletesek vesszük a korok közt, akkor amit a munkavállalás esetleges nehézségeiről írtam, az hülyeség, nem fogják kidobni a lakosság 70%-át.

Viszont (ez lehet, hogy túlzás lesz, és remélem, hogy az is) ha a 30-40 évesek 40%-a regisztrált, és a 15-20 éveseknek 90%-a, akkor 5 év múlva 2/5 eséllyel egy olyan munkaajánlóhoz kerülök, aki a munkakeresők döntő többségéről joggal feltételezi, hogy fent van Facebookon.

2012. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Bocsi, közben találtam azt is... [link]


Oké, lehet, hogy túl gondoltam. Ez még nem feltétlen olyan vészes.

2012. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
76%
az a ciki hogy ezt megkérdezted
2012. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
59%

Én meg attól megyek a falnak, hogy ezen ennyit kell vergődni, mintha aki fel lenne FB-re regisztrálva, a nap 24

órájában a székhez szögezve kéne ülnie és KÖTELEZŐEN olvasnia, hogy ki mit ír ki.

Képzeld jó, mert hamarabb el tudom kérni az előadás-anyagoakt, megtudom mi volt a vizsgákon, sok fontos infót FB-s csoportba írni ki legalőbb és ott lehet kérdezni, amire hamarabb reagálnak, mint bárhol máshol, akár éjjel 1-kor is.

Mivel sokan fel vannak regelve, így könnyebb az ismerősökkel kapcsolatot tartani, nem kell bepötyögjek egy smst vagy felhívjak valakit, hanem FB-n ráírok aztán cső. Ha nem akarsz fent lenni, ne legyél csak ne vergősj már ennyit ezen.

2012. febr. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
79%
Mindinkább ciki fenn lenni. Arra a kérdésre, hogy: Fenn vagy-e a Facebook-on ? már hallottam ilyen választ: Odáig még nem süllyedtem !!
2012. febr. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
93%
Nem ciki!
2012. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
41%
Kb. két hétig voltam fenn. Ismerősöket gyűjtött nekem az oldal azzal az üzenettel, hogy szeretnék ha felvenném őket az ismerőseim közé. Olyanokat is, akikről biztos tudom hogy nem. Volt aki akkor már két éve halott volt. Valahonnan, talán az iwiw-ről gyűjtötték a címeket, ahonnan azóta már szintén töröltettem a regemet.
2012. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
62%
Szia én még csak 14 vagyok én sem vagyok fönn de szerintem ne egy közösségi oldal határozza meg az életünket.
2012. febr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem vesznek komolyan, annak nem ez lesz az oka.

Egyébként én sem vagyok fent, hátrányom is származik belőle, - a csoporttársaim rengeteg infót és tananyagot osztanak meg és az egyetemi élet egy része is ott zajlik, de akkor sem akarok regisztrálni. Eléggé információhalász oldal, nem lehet belőle kiszállni, sőt a még nem regisztráltakról is gyűjti az anyagot.

2012. febr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
94%

Hát ne is haragudjál de tök égő vagy :D.

Hogy képzeled azt hogy nem vagy fent facebookon, jobban jársz ha lehúzod magad a wc-n.

Csak viccelek kiérdekel attól még ugyan olyan ember vagy mint a többi az emberek hozzá vannak szokva ahhoz hogy divatból követhetik a másikat és majmolják egymást.

Ez az én személyes véleményem.

2012. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!