Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 19 éves vagyok és nem vagyok...

19 éves vagyok és nem vagyok fenn Facebookon. Ez ciki?

Figyelt kérdés
Komolyan vesznek még így?
2012. febr. 17. 21:05
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
69%

Anno én azért regisztráltam, hogy a különböző oldalakon megismert külföldi ismerőseimmel könnyebben tudjak kapcsolatot tartani.

Örülök hogy fent vagyok, az információáramlás tényleg nagyon nagy előnye. Persze tudni kell szelektálni, nem "Tetszik"-elni mindenféle oldalakat, amik aztán telepakolják az üzenőfaladat...

Egyetértek nagyon az egyik előttem hozzászólóval, attól még hogy valaki regisztrálva van, az nem jelenti azt, hogy ott éli az életét.

2012. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 egyszomorulélek válasza:
74%
Szerintem meg nem ciki sőt neked végre van eszed
2012. márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:
79%
Nagyon jól tetted, hogy nem regisztráltál a facebook-ra. Ezután se tedd! Egy nagy hűlyeség ez az egész FB. És a 17 éves kislányt, aki azért ijedezik, hogy azért nem veszi majd fel a munkaadó az állásra, mert nincs fent FB-n, megnyugtatom, hogy ez pont forditva igaz. Pont azért fgnak felvenni. Sőt! Legalább nem tudnak majd rólad minden kis titkot, amit majd ellened használhatnak a munkaközösségben. Tapasztalatból mondom.
2012. márc. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

"A facebook egy fasság, de MINDEN ott történik."

Nem, minden az életben történik, a valóságban. A virtuális puszinál nekem jobban bejön egy igazi nyelves-nyálas smaci. Na meg ami utána jön. Elmegyek a törzshelyemre ott értesülök, mikor milyen koncert és közösségi esemény lesz, telefon, sms stb. A munkáltató meg ne nyomozzon utánam, mert semmit nem fog találni a valódi nevem alatt, ami igaz vagy amihez köze lenne. Nálam a kamu reg az igazi reg.

2012. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Kicsit átfogalmazom. Ha nem vagy fönt Facebookon, akkor az események nagyon nagy részéről nem értesülsz, különösen ha minden ismerősöd fönt van. És így jóval kisebb az esélye a nyelves puszinak, de még a puszinak is.
2012. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
kamu reg rulz
2012. ápr. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
25%

Ne várjátok hogy a gyakorikerdesek.hu figyelembe veszi az érdekeiteket és személyreszabva választ ad mindekinek akik csak azért keresik az ilyen kérdéseket hogy megnyugtassák magukat ill. egymást hogy nincsenek egyedül és hogy nem regisztrálni a facebookra jó dolog.

Azért se regisztráljatok csak szimplán dacból!

Tartsátok fönt ezt az illúziót és sok mindenről fogtok lemaradni hála egymásnak! Legyetek antiszocok, maradiak és véletlenül se fogadjátok el azt a tényt hogy az interneten is zajlik szociális élet.

2012. ápr. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 Pietrosol ***** válasza:

Én komolyan veszlek!

37 vagyok és nem is fogok regisztrálni!Nincs semmilyen hiányérzetem,egyébiránt a való élet nem az interneten zajlik!

2012. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, hiszen nem kötelező / hál 'isten még nem tartunk ott /.

Én ugyan regisztrálva vagyok, de úgy érzem, kár volt, csak elvétve megyek fel. Nincs időm rá, hogy foglalkozzam vele, az ismerőseimmel máshogy is felvehetem a kapcsolatot / e-mail, telefon, személyes találkozók /. Van bőven más oldal a neten, ami számomra érdekesebb.

Valakinek a léte függ attól, hogy valamilyen netes közösségi oldalon napi szinten fenn legyen, vannak ilyen kollégáim is a munkahelyemen.

2012. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

A Facebook ezenkívül "ügyesen" begyűjti az emberek adatait, ezt nem árt figyelembe venni. A következő szöveget idézem egy fogyasztóvédelemmel kapcsolatos oldalról:

"Tisztelt fogyasztóvédelem!


Az interneten a Facebook oldalakon hackerek hálózata múködik, akik ellopják több ezer ember személyazonosságát, és a nevükben milliókat zaklatnak ugynevezett nCore torrent oldalhoz való csatlakozással.

Így lopják el a személyazonosságot: -Legyen szines a Facebook profilod-

Link: [link]

Aki beregisztrált, annak az adatait ellopták, és minden ismerősének szétküldik a meghívókat, naponta többet is.

Egy emelt díjas mobilszámon viszont lenyulják az emberek pénzét. 1600ft-ot mely állítólag illegális anyagok korlátlan letöltését igéri.

Link: [link]

A mobilszám pedig: 06 90 619 922

Jelenleg a csalók két Linkről küldik szét az nCore regisztrációs szemetet:

[link]

és

[link]


Nem lehetne a csalók ellen valamit tenni?

Lenyomozni az oldalakat működtetőket és a mobilszám tulajdonosait?"

/a nevét töröltem /

Már bánom, hogy regisztráltam magamat oda, legszívesebben törölném, de állítólag az adatok ugyanúgy fent maradnak.

2012. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!