Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 19 éves vagyok és nem vagyok...

19 éves vagyok és nem vagyok fenn Facebookon. Ez ciki?

Figyelt kérdés
Komolyan vesznek még így?
2012. febr. 17. 21:05
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Hűha! MINDEN a fészen történik! Lemaradsz dolgokról!

Például a 9472dik "Mentsük meg a kutyákat" posztról vagy hogy " Pistike megszületett!" meg hasonló qrva fontos dolgok. JAAA! És képzeld lehet "Lájkolni" Is! Az igazi csoda! Hova sz@rjak a fos fészbuktól?? Baz+ mintha nem lenne élet a közösségi oldalak nélkül. Én úgy csinálom hogy megcsörgetem akivel beszélni akarok és áttipegek hozzá.Kinek mi jön be...

2012. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy á nem gáz, tök jó, de ha valaki azt mondja hogy nincs facebookja akkor vagy valami überművészléleknek gondolom vagy egy olyanra gondolok aki tökre gáz nem vállalja fel magát, antiszociális, stb.. azért az elvont művészlelkek is ezerrel töltik fel a művészi profilképeiket...
2012. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Megsúgom, régen még Net se volt, nemhogy Facebook, mégsem volt mindenki "gáz", "antiszoc" vagy "elvont művészlélek"...Istenem, nem is tudom elképzelni, hogy tudtak létezni szüleink-nagyszüleink enélkül fiatalkorukban...
2012. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Vállalkozó vagyok és nekem sincs facebook-om! Mert nincs ídőm ilyen dolgokra! Facebook helyet van Audim! Szóval én inkább autót vezetek mint hogy a net előtt punyadjak! :)
2014. jún. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 MolotovPunk ***** válasza:

A face a világ legnagyobb és legszánalmasabb moslékos vödre.

Töröltem is magamat róla már évekkel ezelőtt.

Baromság az egész.

Amúgy meg tökéletesen el lehet lenni nélküle.Örömmel látom hogy erre már más is kezd rájönni.

2014. okt. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

Nekem sincs facebookom, és nagyon örülök neki.

19F

2015. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!