Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket nem zavar hogyha...

Titeket nem zavar hogyha összesúgnak mögötted az emberek?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és baromira utálom amikor elkezdenek a hátam mögött sugdalózni.

A legjobban az nem tetszik hogyha látok egy bandát (amiben vegyesen vannak fiúk, lányok) és baromira röhögnek valamin, nagyon hangosak, de ha elmész mellettük egy darabig kuss van és csak susmogást hallasz. Ilyenkor megtudnék fordulni és nyakon vágnám mindet. Mi ebben az élvezet hogy a máikat kidumálják a háta mögött? Mit élveznek ebben mások? persze ha pont én dumálom ki azt a csajt/csávót aki engem elég rendesen szokott szídni a hátam mögött akkor egyből odajön és mondja hogy mit képzelek magamról, hogy merem ezt megtenni. Mondjuk ilyen még nem történt velem, de olyan már igen hogy elmentem egy csapat emos vagy imos vagy mittomén milyen emberek elött és lefujjogtak csak azért, mert én nem vagyok tele piercinggel meg nem hordok feszülős nadrágot meg nincs kint a fél s*ggem/cs*csöm.

veletek előfordult már ilyen? Ilyenkor mit csináltok?


Van még olyan is amikor azért fujjognak mert éppen olyan ruha van rajtam ami nekik nem tetszik. Nagyon fel tud idegesíteni, de persze nem megyek oda mert mondjuk többen vannak... :@

17/L


2009. jún. 8. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Azon gondolkoztál már, hogy miért érdekel mit gondol egy csapat seg*fej...?Az a lényeg, te mit gondolsz magadról, a szemétkedéseket engedd el a füled mellett.
2009. jún. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenkit zavar ha összesugnak mögöttte.
2009. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
nem mondom, hogy nem zavar, de mivel nekem a feltűnőbb holmik tetszenek, és ilyeneket hordok, ezért hozza kellett szoknom valamennyire..ez külföldön nincs jelen ilyen erősen, én pedig mindenképpen ott fogok élni, tehát csak pár évig kell kibírnom.
2009. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyenek nálam egyenlőek a levegővel.
2009. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik attól érzik, hogy öszzetartoznak, hogy valami ellen vannak!

Rohadtul unatkoznak, és ha valamiben látják, hogy cikizhető, akkor neki is esnek!

Az ilyen emberek gyávák, csak csordában érzik erősnek magukat! Tehetségük többnyire nincs, valamivel ki akarnak tűnni a tömegből, és ez a mai világban divat...

Ami az öltözködésed illeti, talán lehet hogy nem vagy épp a legtrendibb, de nem is kell annak lenned!

Csak arra figyelj, hogy jól variálható és csinos legyen a szerelésed! Mikor én voltam korodbeli, sajna még nem volt valami kifinomult az ízlésem(most már jobban boldogulok!!), de ez fejleszthető!

Van cikizés, ami jogos és van ami nem, tanulhatsz is belőle, de a többséget enged el a füled mellett!

Nem lehet és nem is kell mindenkinek megfelelni!!

2009. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaza van az előttem szólónak. Az ilyen embereknek az a fő téma, hogy a másik milyen sz.r, ők meg milyen jók és ezt a külső alapján ítélik meg. Engem is zavart főleg tiniként. Nekem is volt olyan, hogy összesúgtak a hátam mögött, mikor kb. 15-16 éves voltam. Szerintem mindenkinek van ilyen élménye. Nem érdekel már.
2009. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
komolyan mondom a felnőttek/öregek körében jobban érzem magam, mert ott nem az megy hogy: "nézd már hogy néz ki fúúúúj", hanem azt mondják csinos vagyok vagy ha nem is áll jól elmondják hogy nem áll jól és adnak tanácsot mi lenne jó.
2009. jún. 8. 20:20
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Ne aggódj, majd kinövik! Csak tudod az a baj, hogy a külsőségek már kezdenek mindenkinek egyre fontosabbá válni és a felnőttek között is sok van, aki megszólja a másikat, de persze ez tini korban szinte általános jelenség. Később azért jobb lesz!
2009. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Emós gyerekekről annyit, hogy ha egyedül vannak, őket lefújjolják nem csak az "átlagemberek", hanem időnként rockerek és egyéb szubkultúrák tagjai is, és szerintem így vágnak vissza (persze sok értelme van, mert nem pont annak vágnak vissza, aki őket b.sztatta, dehát úgy tűnik, az mindegy)

Én goth vagyok, ha egyedül megyek az utcán (milyen "érdekes," hogy csak akkor...), időnként be-beszólogatnak. De ha a stílusom miatt történik ez, az nem idegesít annyira - ha feltűnően néz ki az ember, bennevan a pakliban, hogy nem mindenki pozitívan vagy semlegesen reagálja le, mert szűklátókörű barmok mindig vannak.

Van egyébként, hogy az összesúgás ártatlan, ilyenkor természetesen nem haragszok érte. Pl. "némmá milyen hosszú haja van"

Olyan is volt, hogy csoportban mentünk a barátaimmal, és egy nálunk fiatalabb csoport beszólt, hogy "fúúú rokkerek" Nem szoktuk felvenni. Egy "némmá, gruftik!" kezdetű kötözködést egyszer még sikerült barátságos beszélgetéssé alakítanom. :D


Ami felháborít, az az, ha egy csapat férfi, pl. építőmunkások szólnak be, csak azért, mert én egyedül vagyok és nő vagyok, ők meg sokan és farokkal rendelkeznek, aminek túl nagy jelentőséget tulajdonítanak.

2009. jún. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen igen, sokszor tapasztaltam már én is hogy munkások szólogatnak be, végülis nem rondát, de baromira idegesít.
2009. jún. 11. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!