Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Akkor is elszokás menni a...

Akkor is elszokás menni a diplomaosztómra ha én csak egy oklevelet kapok nyelvvizsga hiánya miatt? Így elhívjam a családomat?

Figyelt kérdés
Nincs még nyelvvizsgám és kicsit rossz érzés, hogy én nem ugyanabban a szerelésben leszek valamint nem is kapok valódi diplomát, csak egy oklevelet, hogy elvégeztem az egyetemet. Ilyenkor is elszokás menni? Bocsánat ha hülye kérdése van, de barátnőm azt mondta, hogy így nem megy el, mert nem szeretne nem egyenrangúként fellépni ott.

2012. máj. 15. 22:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A végzettséged megvan, csak még hiányzik hozzá egy papír, de levizsgáztál, kijártad azt az X évet, ez akkor is ünnepelni való. Ez nagy dolog, nehogy már azért ne ünnepeljétek meg mert az a kis okmány nincs a kezedben...
2012. máj. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!