Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiúk! Ti hazakíséritek a...

Fiúk! Ti hazakíséritek a lányokat, ha éjszaka kell hazamenniük egyedül?

Figyelt kérdés
Ha éjszaka, például szórakozásból indultok haza, meg szoktátok nézni, hogy ki az, akinek egyedül kell hazamennie és felajánljátok, hogy hazakíséritek? Most nem arra gondolok, hogyha bejön a lány, csak úgy udvariasságból azért, hogy nehogy baja essen a lánynak. Szerintem ez abszolút nem jellemző már. A fiúk többsége csak akkor kísér haza bárkit is, ha a lány tetszik neki vagy nagyon közel laknak. Azt vettem észre, hogy a társaságokban búcsúzáskor a fiúk gyorsan lelépnek, nem is foglalkoznak ilyesmivel. Természetesen egyáltalán nem gondolom, hogy kötelessége egy fiúnak kísérgetni a lányokat, de szomorú, mikor nekem előbb jut eszembe megkérdezni a lányokat körülöttem, hogy ugye nem egyedül mennek-e... Lányok véleményét is várom!
2012. júl. 12. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan fiú nem vagyok, de nálunk, ha ilyen van, akkor vagy a fiú maga felajánlja, vagy mi teszünk egy finom kis utalást és ők ajánlkoznak fel. :)
2012. júl. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem kéne ilyeneknek történnie, mint szegény lánnyal Pécsen, ahhoz, hogy komolyan vegyük. A közbiztonság rossz. Igenis meg kell védeni a nőket.
2012. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy faluban lakom az egyik osztálytársnőmmel,és még nappal is hazakísértem számtalanszor 15/f
2012. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Haza kísérném. Még akkor is, ha nem az esetem!


19f

2012. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen
2012. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem többnyire fiúkból álló társaságaim vannak, sokat járok velük szórakozni, de soha nem kísérnek haza.

17/L

2012. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam ilyet csinálni. Olyan, mint amikor bezárom a kocsit használat után. Ezen a téren nagyon agresszív vagyok. Hihetetlen önkontrollom van, de tényleg hihetetlen, viszont nem tudom, hogy mit tennék azzal a férfivel, akit azon kapnék, hogy éppen megakar erőszakolni egy nőt. Azt azonban biztosan mondhatom, hogy megbánná. Mindig felmegy bennem a pumpa, ha ez a téma. Tessék.....-.- megint tiszta ideg vagyok....
2013. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
mèg szèp
2017. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!