Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Normális, hogy a családban...

Normális, hogy a családban csak én vagyok már délben éhes? Anyáék meg nem, így 3kor ebédelünk!

Figyelt kérdés
anyukám háztartásbeli,ő főz. Megreggelizünk 7kor, és azután senki sem éhes 3ig, csak én!Úgyhogy kénytelen vagyok telizabálni addig magamat mindennel(egészségtelennel)és utána már anya egészséges főtt kajájából már alig tudok enni:S Mert amúgy itthon meg csak csokik, kenyér meg ilyenek vannak:S.Ti,hogy vagytok vele mikor kajáltok?Mit tehetnék?

2013. jan. 15. 13:50
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
89%

Legalább azt ne pontoznátok le, aki leírja a kérdezőnek normálisan, hogy milyen kajákat csináljon és közben nem szidja szét.

Nem tudom, miért itt vezeti le mindenki a feszültségét tök ismeretlenül a másiknak támadva..:S

2013. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Szegény kérdező, jól leosztottátok! Gondolom, a hétvégére gondolt. Szóval, kell reggelizni és kell tízóraizni. Tízórai egyél almát vagy banánt, és akkor kibírod háromig.

Én amúgy örülnék, ha lennének itthon csokik, bár a csokira sosem tudtam úgy gondolni, mint főétkezés vagy uzsonna. A csoki az csoki. Desszert. Ha éhes vagyok, bedobok két mandarint meg egy teát, esetleg összeütök egy rántottát.

Ja, egyébként lehet, hogy nem is éhes, hanem szomjas vagy. Iszol eleget? Nem üdítőt, hanem vizet?

2013. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!