Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti se emlékeztek, hogy mikor...

Ti se emlékeztek, hogy mikor beszéltetek utoljára ismerősötökkel, párotokkal, stb?

Figyelt kérdés
Mert én nem. Mindenkivel így vagyok, de van egy nagyon jó barátom, akitől nagyon sok pozitívumot kapok mindig, és legutóbb is kaptam tőle minden jót, de már csak erőlködés árán tudnám visszaidézni, és fogalmam incs mikor beszéltem vele, pedig nem lehetett olyan régen (hetente egyszer beszélünk legalább).
2013. jan. 19. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én párommal mindig beszélek,de ő sincs mindig toppon,ezért nem lehet mindig túlterhelni.Van egy barátom is,akivel én se beszéltem már nagyon régóta,pedig vele jókat lehetett dumálni.
2013. jan. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én viszont nem olyan régen beszéltem a barátommal, és nem emlékszem rá.
2013. jan. 19. 14:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Majdnem 4 napja beszéltünk utoljára.
2013. jan. 19. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:
A férjemmel kb. másfél órája telefonon.
2013. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Légyszíves értelmes válaszokat, a kérdésnek megfelelőeket...
2013. jan. 22. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!