Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Üveggolyó, mint a barátság...

Üveggolyó, mint a barátság jelképe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elnézést, ha nem ide kéne feltenni a kérdést, de nem találtam neki jobb helyet.

Hallottatok már olyanról, hogy amikor az emberek úgy gondolják, hogy a barátságuk egy elég magas szintre lépett, egy üveggolyót ajándékoznak a másiknak?

Egy barátnőmnek szeretném megmutatni, hogy fontos nekem, és valahol olvastam ilyenről, de nem vagyok benne biztos, hogy üveggolyóról volt szó... Ha nem az, akkor mit lehet adni, hogy kifejezzük azt, milyen fontos nekünk?

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. febr. 6. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
barátság karkötő, barátság nyaklánc, stb
2013. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én erről nem tudok, de nekem nagyon tetszene, örülnék egy üveggolyónak. Frappáns is (nem barátságkarkötő, ami mindenkinek van - elnézést az előző válaszolótól), és amúgy is bírom az üveggolyókat.
2013. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

hm, erről az üveggolyóról még én sem hallottam, de tetszik az ötlet, én nagyon örülnék neki :)

amúgy, ha igazán fontos...én javaslom vegyél neki könyvet...könyvesüzletben lehet venni ezeket a kicsi könyveket olyan címmel, hogy barátság...idézetek vannak benne

az elejébe/hátuljába pedig írj bele pár saját gondolatot, hogy mit gondolsz a barátságotokról vagy magáról az illetőről, akinek adod

én ilyet adtam a legjobb barátnőmnek és nagyon örült neki :)

2013. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából nem is az a lényeg, hogy nagy dolgot vegyek neki, sőt,ezzel ellentétben, pont az, hogy egy apró, másnak teljesen értéktelen dolog számunkra fontos lehessen.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 10. 14:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó lett, végül megvetted? Vagy melyiket választottad?
2013. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a barátságos idézeteknek nem örülnék, ez olyan, mintha nem ő mondaná el a véleményét.
2013. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vettem egy kék kis üveggolyót neki. :) Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 17. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!