Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez tényleg olyan 'ciki'? és...

Ez tényleg olyan 'ciki'? és én is az vagyok akkor?

Figyelt kérdés

A kezdetektől fogva jól kijövök az igazgatóhelyettes fiával (évfolyamtársam), de az elmúlt hetekben többet 'lógunk' együtt, de csak iskolaidőn belül. A srác 'metálos' (bakancs, szimatszatyor, hosszú fekete kabát, együtteses felsők, pulcsik). Valamiért elég 'kiközösített', de van pár barátja az osztályban.


Ez miért ciki? És én miért vagyok 'gáz', hogy vele barátkozok? (néhány tanár arckifejezésén láttam, amikor ketten beszélgettünk a folyosón. Elég érdekesen néztek ránk, főleg a srácra. Kicsit lenézően, 'szánalmasan')



2013. márc. 29. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki, hogy igen sokan még mindig sátántól valónak tartják a metálosokat... Ez legyen az ő bajuk, neked meg jó barátkozást! Ne érdekeljen, hogy mások mit gondolnak, foglalkozz azokkal, akiket érdekesnek és érdemesnek találsz rá. Persze, az is lehet, hogy azért "közösítik ki", mert az igazgatóhelyettes fia, de ez már végképp nevetséges és szánalmas, hiszen nem tehet róla.
2013. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyu, ha te kedveled ezt a srácot, jól eldumálgattok minden féléről és szívesen töltöd vele az idődet akkor miért izgat, hogy más mit gondol róla/ vagy rólad?

Az emberek nagy része hajlamos sajnos -főleg a hülye, csőlátású, begyöpösödött agyúak- csak a látszat alapján, első pillantás után ítélni, ill. elítélni valakit.

Könnyen lehet, hogy nem is ismerik akiről szó van, nem beszéltek vele soha egy szót sem, nem tudják hogyan vélekedik a világról, vagy mi a véleménye dolgokról, vagy hogy milyen ember összességében, valójában, csak azt látják, hogy élesen különbözik a többi, átlagos embertől és ez már elég ahhoz, hogy lenézzék, pusztán azért mert más zenét szeret mint ami mondjuk szól a rádiókban.


Tudom miről beszélek, én 16-20 éves koromig lány létemre nagyon szerettem (szeretem ma is, csak ma már nem rí le rólam messziről) a punk zenét, a Sex Pistolstól kezdve a Ramonesig, és bizony nagyon sok ember (tanárok és idegenek egyaránt) kiakadt a kinézetemen.

Baromira nem érdekelt, sőt néha élveztem a "polgárpukkasztást".

2013. márc. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Talán arra gondolnak, hogy azért haverkodsz vele, mert be akarsz vágódni az igazgatóhelyettesnél.
2013. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki! Felénk is kicsit lenéznek engem, mert bandás pólókba járok, szegecses karkötők, tele láncokkal...

hát de nyugodtad tegyék ezt, engem nem zavar, a barátaimat nem zavarja... téged se zavarjon!:) nem lehet mindenkinek megfelelni. szard le mások véleményét, és csinálj, amit akarsz!:P

13F

2013. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!