Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek nem lennék rossz...

Szerintetek nem lennék rossz ember ha ezt tenném? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Magyarországgal nincs semmi bajom. Télleg, de egyszerűen én mindig is nagy városban szerettem volna élni már egész kicsi korom óta. Meg így az emberek is. Na szóval angol nyelvet tanulok és minden erőmmel azon vagyok, hogy majd kimehessek külföldre. Leginkább Amerikába szeretnék.Szoktam hallani,hogy mindenkinek az e legtisztább,ha a saját hazájában él,de én itt nem tudok kiteljesedni.

2013. máj. 9. 21:09
1 2
 11/15 anonim válasza:
...és a kérdésre még nem is válaszoltam. Tehát sok ember foglalkozhatna saját maga életével, ehelyett máséval foglalkoznak és ezért az a sok rosszindulatú ember, akik irigységből is kifejtik a gondolataikat, hogy milyen dolog itt tanulni, aztán mindenkit itt hagyni a szarba meg a stb. szóval ne foglalkozz velük, ha ilyen dolog érdekel és ezt akarod csinálni nekik nincs helyük az életedbe, szóval alakíts ki olyan "légkört" magad körül ami ettől elvonja a figyelmed. Ez leginkább rajtad múlik és azért nem fog elmúlni mert ide kiírtad a kérdést szóval mindent bele. Nem lennél rossz ember, most beszéltük meg... úgy hogy, gondolj arra neked milyen jó lesz és ha rossz kedved lenne, gondolj arra nekik milyen rossz lesz. Meg amúgy is felesleges kérdés ez...
2013. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)) de télleg félek,hogy ezzel a zöldkártyával mi lesz..
2013. máj. 9. 22:23
 13/15 anonim ***** válasza:
Zöld kártyát csak úgy nem lehet kapni...
2013. máj. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amerikába nehé kikerülni (jelenleg kint élek, mint cserediák, de amint lejár a J1-es vízumom vissza kell térnem) Nem szórják a zöldkártyát.. az, hogy Amerikába egyszerű kikerülni illúzió. Egy jól fizető állással van esélyed és mielőtt kimész már egy állásnak várnia kell kint ami nem olyan egyszerű. Kint is a több diplomás nyelveket beszélő értelmiségek fogadják és, ha kint élsz az sem egyszerű.
2013. máj. 16. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Az nem baj,ha egy diplomám van?
2013. máj. 16. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!