Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek ilyen szituban...

Szerintetek ilyen szituban nem bunkóság NEM viszonozni a köszönést?

Figyelt kérdés

Röviden:adott egy család,akikhez megérkezik egy idegen.Ugyanakkor megérzik a házaspár lánya haza,aki másik városban dolgozik.


Az idegen és a lány nem ismerik egymást.Az idegen udvariasan üdvözli a lányt,de ő nem köszön neki vissza.Egyébként az idegen egy másik lány,aki még a "dolgozónál" is fiatalabb.


Ez így bunkóság,vagy legalábbis illetlenség volt a részéről?


(A szituban egyébként én vagyok az idegen.Nem akarok előítéletesnek hangzani,de ez vidék,a lány meg Pesten él,mármint a házaspáré.Pesti úrilány...)


2013. máj. 13. 15:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Ha köszönnek, illik visszaköszönni, ez illetlenség. Méghogy pesti úrilány??!! Röhej.
2013. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
10%
Nem nem bunkóság, valószínűleg annyira negatív,unszimpatikus és taszító voltál a gyerek számára, hogy a gyerek ösztönből zárkózott el tőled.
2013. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
10%
Egyébként csak halkan megjegyzem: önmagába a kérdésed stílúsa is már egy negatív bizit állít ki rólad:D
2013. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem lehet kérdés. Rohadt nagy bunkóság a részéről!!! Nem 3 éves, hogy ne köszönjön, ha valaki nem szimpi neki.
2013. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Gyerek? Én vagyok a kisebb,remélem ez érthető.A csaj felnőtt és Pesten dolgozik,de írtam.Azért neki köszöntem,mert őt még nem ismerem/ismeretem.


Ez inkább róla állít ki szegénységi bizonyítványt...

Nem tudom,rajtam mi olyan negítv,csak barátságosan köszöntem neki,mert még nem találkoztunk soha.

2013. máj. 13. 16:03
 6/31 A kérdező kommentje:

Aztán még az apja akkorára tartja,hogy milyen okos,tehetséges,meg kétszer annyit keres mint ő.


Most,hogy felvitte az isten a dolgát,már köszönni sem kell,ha az ember Pesten lakik,a vidéki "parasztoknak"? (most ezt csak a kérdés vonatkozásában írtam)

2013. máj. 13. 16:06
 7/31 anonim ***** válasza:
32%
6 Őszintén? Ilyen megnyilvánulások tán mint amit itt produkáltál röpke pár hozzászólásban, én a gyermekemet a közeledbe nem engedném, akár kisgyerekről, akár kamaszról, akár felnőttebb gyerekről lenne szó.
2013. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Hát ez igaz,de persze velük nem ilyen voltam.


Meg kellene tanítaniuk a "pesti úrilányt" is könyönni a szüleinek,még ha felnőtt is már (: :)


De ciki xD

2013. máj. 13. 16:12
 9/31 A kérdező kommentje:
*köszönni (: :)
2013. máj. 13. 16:12
 10/31 anonim ***** válasza:
95%
Ha köszönnek, akkor illik visszaköszönni.
2013. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!