Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek ilyen szituban...

Szerintetek ilyen szituban nem bunkóság NEM viszonozni a köszönést?

Figyelt kérdés

Röviden:adott egy család,akikhez megérkezik egy idegen.Ugyanakkor megérzik a házaspár lánya haza,aki másik városban dolgozik.


Az idegen és a lány nem ismerik egymást.Az idegen udvariasan üdvözli a lányt,de ő nem köszön neki vissza.Egyébként az idegen egy másik lány,aki még a "dolgozónál" is fiatalabb.


Ez így bunkóság,vagy legalábbis illetlenség volt a részéről?


(A szituban egyébként én vagyok az idegen.Nem akarok előítéletesnek hangzani,de ez vidék,a lány meg Pesten él,mármint a házaspáré.Pesti úrilány...)


2013. máj. 13. 15:55
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
57%
Ráadásnak csak úgy betolakszol a lakhelyemre és még a fejedben engem becsmérelsz..ezért álljon már meg a menet kérem szépen...
2013. máj. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!